Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem szabad a...

Tudom, hogy nem szabad a gyereken spórolni. De én megteszem, szóval melyik a legolcsóbb tápszer és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 13:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%

Humana Baby Fit volt az, amit a gyerekorvos kiírt mindig, receptre 600 valamennyi. De! Nem lakott jól vele a gyerek. 7 hónaposan 3dl-eket evett belőle.

Most más fajtát kap, már másfél éves és még mindig nem eszik meg ebből a fajtából ennyit egyszerre.

Humana Folgemilch 2 a neve, 1kg-os kiszerelésben is van a Müllerben, 2990Ft, tudom, ez neked már nagyon sok.

Sajnálom, hogy olyan helyzetben vagy, hogy ezen kell spórolnod.

2013. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
A Milupa Pregomin elég olcsó(kb. 1000.-), de állítólag van olcsóbb is receptre persze, de nem tudom, hogy mi a neve. Nem kell lesikítani a másikat, mellesleg igaza van a többieknek is, inkább (mivel jóindulatúlag írta, csak elvakultan támadásnak vetted) turiból vegyél ruhát, ezen sokat spórolsz, de ne a tápszeren. Lehet, a babádnak nem jó, vagy nem fogja bírni, 2 gyerek sem egyforma. Akkor viszont ki leszel segítve, mert felírnak drágát, és ki kell nyitni joggan a pénztárcát? Miért vállaltál így gyereket, ha tényleg rajta akarsz spórolni? Inkább én nem ennék, de ne a gyereken kelljen spórolnom... nyugodtan pontozz, látom, az nagyon megy :)
2013. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%
jobban***
2013. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz nem sokat eszem így sem.
2013. máj. 7. 15:08
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
DM Babylove nagyon jó és az a legolcsóbb. De a gyerekorvos,ha receptre ír fel tápszert az is nagyon olcsó. Viszont kérdező,ahogy olvastam itt semmi támadót nem írtak neked,mégis nagyon nem szép stílusban válaszoltál :( Biztosan sok benned a felgyülemlett feszültség,és fáradt és szomorú vagy,vagy én nem tudom,mi bánt,de azért ne azokon töltsd ki akik tényleg normális hangnemben válaszolnak Neked :(
2013. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Csak idegesítenek az olyan válaszok, hogy vásároljak turiból. (honnan tudja most honnan vásárolok?)

Meg hogy egyek kevesebbek (és azt honnan tudja mennyit eszek?)

2013. máj. 7. 15:36
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ha leírnád a helyzeted, többet lehetne segíteni neked.

Léteznek segélyek gyermeküket egyedül nevelő anyáknak. Ha ilyen helyzetben vagy, ezeket igénybe tudod venni.

Pl. igényelhetsz rendszeres és rendkívüli gyermekvédelmi támogatást. Ha egyedül neveled és volt párod nem fizet gyerektartást, akkor igényelheted a gyerektartás megelőlegzését (csak akkor ha a bíróság a gyt összegét már megállapította).

Igényelhetsz bölcsit, óvodát -> ebben, ha nehéz helyzetben vagy extra segítséget kaphatsz az önkormányzattól.


Vannak alapítványok, ahol igényelhetsz élelmet, ruhát, játékot a gyereknek és önmagadnak.


Tehát ha leírod, milyen a helyzeted, több információval tudnánk szolgálni neked.

2013. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Ezen kívül még igényelhetsz rendszeres szociális segélyt is.

2013. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem miért kellene leírnia, hogy milyenek a körülményei. Feltett egy konkrét kérdést, hogy melyik a legolcsóbb tápszer. Ha a segélyekre lenne kíváncsi akkor azt kérdezné meg.


Kedves Kérdező! Mekkora a baba? Ha fél évnél fiatalabb, akkor szerintem az a legolcsóbb, amit a gyerekorvos ír fel. Ráadásul ők meg tudják nézni neked, hogy melyik a legolcsóbb receptre és megbeszélheted vele, hogy azt írja fel.

2013. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért, 19-es, mert látszik, hogy bajban van, és ezért vagdalkozik és írogat támadó stílusban.
2013. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!