Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem szabad a...

Tudom, hogy nem szabad a gyereken spórolni. De én megteszem, szóval melyik a legolcsóbb tápszer és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 13:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb tápszer, amit felírnak a baba 1 éves koráig, az a Milumil Pepti, 244ft 6 hónapos korig, 206ft 1 éves korig.

Nekem azért írta ezt fel a doki, mert a másiktól zöld volt a baba széklete és görcsölt a hasa.

Ha jól tudom, 1 éves kor felett már nem írnak fel tápszert, de akkor ott a többi márka, amit már írtak.

Ne azt nézd, hogy ki támad, hanem hogy ki szeretne segíteni.

Nem tudom, milyen idős a babád, majd választasz ezek közül!

2013. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Tényleg az a legolcsóbb megoldás, ha a gyerekorvossal iratod fel a tápszert, majd ő megmondja, hogy milyet figyelembe véve a babád igényeit.

Az tényleg nem jó választás, ha megveszed boltban a legolcsóbb tápszert, mert lehet, hogy a babád nem fogja szeretni, vagy hasfájást okoz, esetleg allergiás lesz rá. Az enyémnek pl. csak egyféle tápszer jó, az összes többitől lett valami baja.

2013. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem a kérdező írogat támadó stílusban, hanem az egyik hozzászóló írt nagyon sértő megjegyzést. Igenis sértő az, ha valakinek azt írják, hogy ne az ételen spóroljon, hanem vegyen ruhát a túrkálóból. Sértő azt feltételezni, hogy bár a tápszeren spórolni kell, de ő ruhákat vásárolgat magának butikban. Az az anya, akinek spórolni kell az ételen nem a butikból öltözik, sőt nem is a túrkálóból, hanem a szekrényéből.
2013. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
Illetve nem magának, hanem a gyereknek. Nyilván most sem a Brendonból öltözteti.
2013. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónapos koráig bebát evett, felírta az orvos. Utána közölte, hogy ő mostantól semmilyet nem tud írni, bocsi.

Aztán mentem a dm-be, és elhűltem a tápszer árakon. Én megtehetném, hogy megvegyem a havi kajáját ~12 ezer Ft-ért, de minek? Kipróbáltuk a dm saját márkásat, és bár eleinte vettem bebát is, az olcsóbb sokkal jobban bevált. Azzal átalussza a fiam az éjszakát, jól lakik vele és sokkal jobban szereti, mint a másikat, ami 3x annyiba kerül. Védőnőt is kérdeztem a dologról és szerinte sem jobb az egyik a másiknál, csak mert drágább.

Vegyél dm vagy rossman tápszert, mindkettő 1200-1400 Ft körül van, bár nagyobb a kanala a többi tápszerénél, ezért több fogy belőle, de még így is sokkal gazdaságosabb.

2013. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%

szerintem meg csináljon magával valamit,hogy ne kelljen szeméttel etetnie a gyerekét.

lehet ápolgatni a lelkét,hogy szegénynek nincs pénze,de ha van egy gyereked,kötelességed gondoskodni róla bas..ki.Menjen külföldre dolgozni,vagy mit tudom én. Bár ez biztos nem tetszik a kérdezőnek,de akkor is ez a véleményem.

2013. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

No, azért azzal vitatkoznék, hogy "szemét". Mert én nem gondolom, hogy ha valaki tápszert ad a babájának, az szemét lenne, legyen akármilyen fajtájú.

Viszont igaz, ilyen helyzetben elgondolkodtató, hogy hogyan tovább.

Bár lehet, hogy átmeneti ez az állapot, ez mindenkivel előfordul.

Mi pl minden tartalékunkat feléltük, amikor inszeminációkra jártunk. Majd miután 1 sem sikerült, minek védekezzünk? Úgysem lesz. Mégis összejött és következett egy rossz periódus. Én örültem, hogy a doki egy olcsóbb tápszert írt fel és nem kellett vagyonokat költenünk tápszerre. Bár ha maradt volna az a fajta, azt is valahogyan kifizettük volna.

2013. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod etetni minek szülted?????
2013. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Off

Respect a kérdezőnek a jófejségért!

2013. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!