Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áprilisba olyan helyzetbe...

MushaBelly kérdése:

Áprilisba olyan helyzetbe kerültem, hogy határozatot kaptam arról, hogy ingyen étkezhet a suliban a kislányom. Tankönyvet azt mondták ezzel már NEM kapok ingyen augusztus végén, mert tavaly NOVEMBERBE le kellett volna adni! Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Mások meg azt mondják (más iskolába),nekik jár! Kinek higgyek? Én most kerültem ilyen anyagi helyzetbe, nem tavaly!!!

2013. máj. 8. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Járni jár ,de már le kellet adni a tankönyvrendelés és gondolom azért nem tudnak ingyen tankönyet adni majd szeptembere.
2013. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem fura,h nem lehet változtatni. Mi van ha valaki júliusban költözik a városba és szeptembertől a helyi iskolába iratná a gyerekét? Akkor a gyerek nem kaphat tankönyvet?
2013. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!