Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed-et szeretnék igényelni,...

Gyed-et szeretnék igényelni, de nem tudom, h hogyan kell? kérdéseim: szülést közvetlenül megelőzően megszüntettem a munkaviszonyomat, tehát végleg otthagytam a munkahelyemet.

Figyelt kérdés
Ebben az esetben csak az oep-hez kell egy példányban beadnom az igénylést? (a volt melóhelyem nem is volt tb kifizetőhely) és az oephez a munkaviszony beszüntéről milyen papírt kell elküldenem? Aminek az a címe, h Igazolólap az álláskeresési járadék és segély megállapításához?
2013. máj. 8. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A TGYÁS-on már túl vagy, mert az is jár.
2013. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,tgyást már megkaptam, most kellene küldenem az igénylést a gyed-hez
2013. máj. 8. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyed nem ccsak elő munkaviszony eseten jár?
2013. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor megszűnt a munkaviszonyod, már tgyáson voltál? Mert csak akkor jár a gyed. Ha igen, akkor az OEP-hez add be, ők bekérik az adatokat a munkahelyedről - viszont ha nem vagy a munkahelyeddel rosszban, akkor intézd te, gyorsabban jutsz pénzhez. Minek az Igazolólap? Álláskeresésit akarsz kérni? Vagy minek?
2013. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!