Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2014 gyermekvállalás,2015...

2014 gyermekvállalás,2015 házasság, fura ez így?

Figyelt kérdés

Albérletben élünk jelenleg,nemsokára kezdünk próbálkozni a babával. Nem szeretnénk kis esküvőt,de jövőre még csak nagyon kiszámolva férne bele egy nagyobb esküvő. Így lesz 2015,de a babával nem szeretnénk még annyit várni.

Lakást kb. 3-4év múlva tudunk venni.

Így olyan,mintha nem tervezett baba lenne?

Mi nem tartjuk furcsának,hisz tudjuk a terveket,de külső szemmel milyen?


2013. máj. 8. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mások véleményével,ti tudjátok,hogy mit miért így terveztek.:)

Soks ikert.

2013. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy akinek nincs pénze, se lakása, az miért akar nagy esküvőt? A házasság sikere nem függ attól, hogy fűt-fát etetnek-itatnak. Okosabb a szerény, két tanús esküvő.

De természetesen te azt teszel, amit akarsz.

2013. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A külső szem sose érdekeljen, maximum a vélemény egy jó baráttól vagy szülőtöl, de az is csak egy tanács:)


De ha kíváncsi vagy:

Én nem házasodok egyelőre, így nem ítéllek el, hogy Te sem.

Mindenkinek szíve vágya, hogy nagy esküvője legyen, oké nem mindenkinek... De, ha babát szeretnétek elsőnek és ha idén összejön, nem hiszem, hogy 2015ben esküvőzni fogtok. Egy kisbaba sok odavigyelés, és a nagy lagzi is. A kettő egyszerre nem megy...ha csak nincs több milliód esküvő rendezőre és a többire.


Szóval, ha baba lesz első a baba dolgok s minden más egyéb a háttérben marad, ami normàlis.


Ez az én véleményem, de úgy cselekedj ahogy jónak látod.


19+5hkm

2013. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy csináljátok, ahogy ti szeretnétek és ahogy ti látjátok jónak, ne törődjetek mással. Én nem így szeretném, előbb esküvő, utána gyerek nálam a sorrend, de nem vagyunk egyformák.
2013. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit fura nem a sorrend hanem az indok válasz miatt.

Nincs pénz esküvőre de gyerekre van?

2013. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát a baba dolgaira van már megtakarított pénzünk,a havi bevételünk pedig nem rossz,így a havi megélhetéssel nem lesz gondunk.
2013. máj. 8. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem szeretnétek várni a gyerekvállalással nem jelenti azt, hogy egyből sikerülni is fog teherbe esni. Lehet, hogy hamarabb lesz az esküvő, mint a baba. Az nekem is fura, hogy babára van pénz, esküvőre meg nincs. De, úgy csináljátok, ahogy nektek jó!
2013. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk fiunk nem volt tervezett,de mielőtt megtudtuk,hogy terhes vagyok akkor jegyezett el a párom.Fiunk születése előtt 2 hónappal volt a polgári esküvőnk, a templomira még gyűjtünk,szóval nálunk is hamarabb van a baba,mint az esküvő,de minket nem zavar,és ha nem tervezett akkor mi van?

2013. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nalunk is hasonlo volt a felallitas,mondjuk mi nem terveztuk a gyereket,de jott es vallaltuk,aztan a masik evben eskuvo es egy evre lett sajat lakasunk is,es most varjuk a kistesot,ugyhogy hajra,sikerulni fog :-)
2013. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!