Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen jellegű problémája? Többi lennt

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne hogy 2hete vagyok túl egy 8hetes baba elvesztésén sajnos nem maradt meg,meg volt mellette egy 1cm széles hematóma

A kérdésem viszont azlenne hogy a szövettani eredményem ezlett a küldött anyagok mellett endometrium részletek láthatók,ahol magas hengerhámmal bélelt mirigystruktúrák vannak,emelett kevés chorion boholy is megfigyelhető

Ez mit jelenthet volt valakinek ilyenje mert én neten se találok ilyet csak1-2 részletet..valamint a következő terhességnél is elhalhat ezmiatt a baba?


2013. máj. 10. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Nem vagyok nőgyógyász, úgyhogy találgatni sem szeretnék.

Viszont tedd fel itt a kérdésed,

[link]

elég hamar válaszol a doki.

2013. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de az a baj hogy már párszor irtam neki de nemirt vissza:(
2013. máj. 10. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az jött le ebből, hogy a méh a terhesség után még nem "tisztult" ki. A chorionbolyhok a méhlepény részét képezik. Az endometrium/méhnyálkahártya a méh belső falát alkotó szövet( ami megvastagodik, aztán a megtermékenyített petesejt ebbe ágyazódik be, ha a megtermékenyítés nem jön létre,minden hónapban havi vérzés kíséretében leválik/távozik).


El kell telnie egy bizonyos időnek, mire minden helyre jön a pocakodban, az orvos ebben tud segíteni.

2013. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!