Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudod biztosan, hogy...

Honnan tudod biztosan, hogy felkészültél a babavárásra?

Figyelt kérdés

Mi a kisteót tervezzük, a nagyunk nemsokára másfél lesz. Hol azt gondolom, hogy igen, mindjárt vágjunk is bele, hol azt,hogy várjunk még 1/2 - 1 évet. Hol ez, hol az jár a fejemben. Az idő is halad közben, mert ha sokára születik meg, főleg ha sok időt kell várjunk a megfogantatására, akkor már 36 is elmúlok.

Hogyan lehet eldönteni, hogy mikor csapjunk bele,ha bizonytalankodom?


2009. szept. 30. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez asszem egy hülye kérdés,mert már teljesen beparáztattam magam erre is és arra a döntésre is.

Összevisszaság van a fejemben.

Talán túlgondolkodom?

2009. szept. 30. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlóan vagyok mint te. néha úgy érzem már holnap el tudnék képzelni egy testvért a 14 hónapos kislányom mellé, néha meg félek, hogy hogyan fogom bírni (család messze, csak a férjem segít, de ő dolgozik). Az is elbizonytalanít, hogy tudok-e majd annyit foglalkozni a nagyobbal, amennyire ő azt igényli mad. De viszont fiatalabb már nem leszek és azt biztosan tudom, hogy akarok még egy babát. Szerintem, ha már a pici megfogan, akkor már nem lesz ez a bizonytalan érzés, akkor már csak az a fontos, hogy egészségesen megszülessen.
2009. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy igazából fel lehet rá készülni. Mire? Az ismeretlenre?

Szerintem, ha megvan benned és a párodban a vágy még egy lurkóra és a körülményeid (pl. nem vagy egyedül, vagy nem alkesz az apa, hogy egy szélsőséges példát mondjak) is rendben vannak, akkor hajrá!

2009. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha vegyesek az érzéseid bízzátok a természetre magatokat. Úgy értem szeretkezzetek úgy, mint eddig, csak védekezés nélkül, aztán majd jön a baba, amikor akar.

Jobb is, ha nem görcsölsz rá, csak élvezed továbbra is az együttléteket, aztán lehet, hogy egy hét múlva, lehet fél év múlva kopogtat a gólya! :)

2009. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!