Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik volt az az étel a...

Melyik volt az az étel a terhességed alatt, amit akkor annyira megkívántál, és most rá sem tudsz nézni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tejbegríz először natúran, majd enyhén sósan.
2013. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kígyóuborka. :)


Napi 4-5 darabot képes voltam elfalatozgatni (nasi helyett is). Most viszont ránézek és forog a gyomrom.

2013. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
McDonalds-os csibeburger. Terhesség előtt ki nem állhattam és szerencsére most sem szeretem, de terhesség alatt... szinte naponta kellett ennem, mert azt hittem éhen halok, ha nem ehetek belőle. :D
2013. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Előtte sem ettem, csak terhesség alatt: aszalt sárgabarack.

Ma ha meglátom egy multi reklámújságjában rám tör a hányinger és kiráz a hideg. Ez a napokban történt. :)


Most sem volt kellemes leírni a nevét. :D PFej.

2013. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mandarin.Napi 1kg-t megettem,főleg a vége fele.Most még a látványátol is rosszul vagyok.
2013. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Káposztás tészta. Soha nem szerettem, de a terhességem alatt nem bírtam meglenni nélküle. Azóta rá sem bírok nézni :D
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pizza.

Terhesen egyszer úgy megkívántam, hogy be is zabáltam belőle egy jó nagy adaggal.

Eredmény: 4 éve rá sem néztem pizzára, és ha pizzéria mellett megyek el, szó szerint hányingerem van.

Őrület.

A másik nekem is a káposztás tészta. Terhesség előtt utáltam, terhesen viszont favorit volt, de mióta megszületett a babám, messziről kerülöm a káposztás dolgokat.

2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szilva befőtt, paradicsom leves. Azóta eszembe se jutott, hogy egyek.
2013. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Mi most várjuk az első babánkat, a kívánós korszakon viszont túl vagyunk. Mindenféle gyümölcsöt és zöldséget kívántam (olykor natúr ettem a citromot), és ma már nem olyan veszett mód, de ugyanúgy szeretem ezeket.


25 hkm

2013. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. gyereknél : ruszli (pácolt hal), szerintem az életben nem fogok többet ilyet enni

2. gyereknél: aszalt füge, sose szerettem, de szülés óta, 15 hónapja eszembe sem jutott, hogy egyek.

2013. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!