Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek akik mindenkit...

Szerintetek akik mindenkit mindenért megszólnak, azoknak mi a jó abban?

Figyelt kérdés
Van az ovinkban néhány anyuka, akik egyszerűen abban élik ki magukat, hogy mindenkit mindenért megszólnak. De tényleg, már olyan szinten, hogy bármit csinál az ember lánya, mindenért mocskolják. Ha gyereket szül, akkor azért, ha nem, akkor azért. Ha elhízott akkor azért, ha nem... és így tovább. Mindenki utálja őket, mert ráadásul még csak nem is egymás közt tárgyalják ki a véleményüket, hanem jó hangosan, hogy mindenki hallja, meg fűnek-fának pletykálnak. Mire jó ez? Nem érzik hogy mekkora sz.arkeverők? Szerintetek az ilyen embernek milyen lelkivilága van? Tudom, nem kéne odafigyelni rájuk, de azért egy idő után már iszonyú idegesítő tud lenni.
2013. máj. 13. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ők nem is értik ezt, amiről te beszélsz. Mi "normális" emberek, meg nem értük, nekik ez miért jó.
2013. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unatkoznak. Ez nekik ciki, de ezt ők sohasem fogják felfogni. Szánalmas az ilyen. Soha ne azt nézd mit mondanak, hanem hogy ki mondja.
2013. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ettől hízik a májuk :)
2013. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szabadna foglalkozni vele, de iszonyú idegesítő ám egy idő után. Most gondoljatok bele, reggel fél 8-ra beviszik a gyerekeket az oviba, és még vagy egy órát ott letypetyelnek a kapuban utána. És amikor elmész mellettük, akkor elkezdik mondani a magukét, de még úgy, hogy te is halljad. Komolyan néha már ott tartok, hogy bemosok valamelyiknek.

Volt egy anyuka, akinek 18 hetes terhesen ment el a babája, és őt is olyan bunkó módon kibeszélték, hogy ott zokogott szerencsétlen az öltözőben. :(

Egyszerűen nem is tudom mit lehet az ilyenekkel kezdeni. Ha szólsz nekik, akkor annál jobban rád szállnak, nem?

2013. máj. 13. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

4.

nem. azt nem vágták volna zsebre, amit a vetélt anyuka bántásáért kaptak volna tőlem. én mindenkinek a szemébe mondom, ha bajom van vele és az a tapasztalatom, h ez épp az ilyen sunyi, hátuk mögött kibeszélős embereket sokkolja leginkább.

2013. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!