Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kapsz a szüleidtől megerősítés...

Kapsz a szüleidtől megerősítést, hogy jól csinálod, amit csinálsz a gyerekneveléssel kapcsolatban, vagy neked is beszólnak folyton mindenért?

Figyelt kérdés
mindenbe belekötnek, csak negatívot adnak, soha egyetlen szóval nem mondták, hogy milyen jó, hogy ennyit jártok játszótérre, hogy jól csinálod, amit csinálsz a gyerekekkel...csak negatívot
2013. febr. 18. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítenek, nem kötnek bele semmibe szerencsére. Anyósom se. Inkább dicsérni szoktak.
2013. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Anyukám segít normálisan áll hozzá

anyósom már nem annyira bár az meg nem zavar mert 250km lakik és évente 3x látom :-)

2013. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem szoktak leszólni, de szerintem nincs is miért.

Különösebben állandóan dicsérni sem szoktak, hisz csak teszem a dolgom, de többször hallottam már tőlük, anyósomtól is, meg anyukámtól is, hogy látszik, hogy van a kisfiúnkkal foglalkozva.

2013. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk anyám hajlamos kritizálni, de nem csúnyán szerencsére, inkább vitázni szoktunk, apám úgy gondolja, hogy ők már kivették a részüket a nevelésből, most mi következünk:). De engem épp nemrég ért nagyon pozitív megerősítés tőlük, persze nem szemtől szemben...: az öcsém mondta el, hogy hallotta őket beszélgetni, és még anyám is ki bírta mondani, hogy igen, talán nem is csinálják olyan rosszul...:DDD Persze nem kérdeztem rá, nem utaltam rá, de azóta minden megjegyzést mosolyogva fogadok tőle.

Nem lehet, hogy a tieidnek is csak szemtől szembe "nagy a szájuk"?

2013. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3 gyerekünk van, gyönyörű gyerekek, minden tőlünk telhetőt megteszünk értük, megadunk nekik, a gyereknevelés minden jó és rossz oldalával együtt, anyámtól a 3. gyerek születésekor kaptam egy sms-t abban írta, hogy "ügyes voltál"

a másik dícséret: veszekedtünk valamin a férjemmel és ő beleszólt, megvédett, hogy jól rendezem a gyerekeket ennyi.

amúgy mindenben ők a tutik, ők a jók, mi semmit sem csinálunk jól, semmit...csak a rosszat látják a férjemben is...

2013. febr. 18. 17:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap mondta azt anyukám, hogy példásan nevelem a fiamat. Megmondom őszintén nagyon jól esett, mert sokra tartom a véleményét.
2013. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embereket,már bocs! Hol a szeretet? Nekem minden nap elmondják,h mennyire jól csinálom és még én győzködöm őket,h nem így van,csak teszem amit tennem kell! Kiábrándítóak ezek az emberi kapcsolatok amikről írtok!:-S
2013. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én sem értem őket, hogy miért csinálják, megkeseredett, rugalmatlan, negatív emberek. maradjanak meg maguknak.
2013. febr. 18. 18:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Én sem kapok csak kritikus beszolásokat,anyukámtol.
2013. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és te rájöttél, hogy miért csinálja?
2013. febr. 19. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!