Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már mindent kipróbáltam! Így...

Már mindent kipróbáltam! Így "öregszünk"meg?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos a lányom.Nagyon rossz alvó,van hogy 5x is fent vagyunk éjjel de a minimum a 2 alkalom.Már mindent kipróbáltunk:

-homeopátia

-úszás

-tejpép

-suttogó

-apukát

.....

Délelőtt alszik 2 órát,délután is kb.2-2,5 órát.Az éjszakai ébredések nem nyűgösek,éhesek.

Elképzelhető,hogy vannak ilyen típusú gyerekek?


2009. okt. 1. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Iyen típus.

nálunk ugyanez volt.

egy dolog segített, a sedatif pc, de gondolom, ezt már kipróbáltad :)

2009. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Igen.

Mi is ilyenek vagyunk.

Volt hogy 1-1,5 óránként kelt,és olyan is hogy vissza se aludt 2 órán keresztül.

Sajnos nem tudok mit csinálni,így várom mikor marad majd el az éjszakai kelés.5 hós a babám.

2009. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sedatif nem ismerős.Most a Schüssler-sót javasolta a doki amit 1,5 hete adok(eddig semmi).Lehet,hogy inkább nekem kellene szedni????:)))
2009. okt. 1. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mi is ilyenek-és rosszabbak voltunk 1 éves koráig... akkor meguntam , és drasztikusan változtatatm. Megtanítotam egyedül elalduni, és azóta csönd és nyugalom van éjjel...

(Aludj jól, gyermekem című könvet ajánlom!)

2009. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak rossz alvó babák, de majd kinövi. Az én kisfiam 1 éves koráig éjszaka 10-15x kelt fel, de szerencsére amikor odamentem hozzá egyből vissza is aludt. Mindent kipróbáltunk,de nem használt semmi. 1 éves kora után külön szobába mentünk aludni, addig együtt aludtunk és szinte aznaptól javult az alvás. De most 2 évesen is felkel 2-3x.
2009. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Nem hangzik túl jól!! :((((

2009. okt. 1. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is ilyen volt. Ráadásul ő képes volt 3-4 órán keresztü nem aludni és nyűglődni még egy évesen is. Lehet a foga is bántotta, de volt, hogy nem fogzott, akkor is óránként kelt.

Én most kamillateát adok neki (ez jó a mocorgó fogacskákra is ha be van gyulladva az ínye)este és a fürdővízba pár csepp levendulaolaj, az is nyugtató, azóta egyszer max egyszer kel éjjel. Igazi megváltás.

Nézz utána a neten, írd be google-ba hogy rossz alvó babák és rengeteg cikket, praktikát lehet taláni, teáktól kezdve illóolajakon keresztül. Nekünk ez így bevált, csak ajánlani tudom.

2009. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!