Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is szokott turkálóban...

Más is szokott turkálóban gyerekruhát venni?

Figyelt kérdés
Nem sajnálom a gyerekemtől a "drága" ruhákat, de én sokszok veszek neki a turkálóban. Ráadásul egyedieket, szépeket és jó minőségűeket.
2009. okt. 1. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. Én szinte csak ott vásárolok, a kisfiam egy éves. Még sose panaszkodott, hogy nem tetszett neki a ruhái minősége vagy állapota! =o)

Nagyon szuper, újszerű ruhákra szoktam bukkanni, és az a mai világban már egyáltalán nem szégyen, ha valakinek csak erre telik.

Meg sajnálnék is kiadni egy új, bolti pólóért 3000 Ft-ot...

2009. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg ruhát vettem ott. Sokkal szebbek, mint amiket a boltokban kapni. Emellett az ár se mindegy! A kislányom 13 hónapos és bizony a legtöbb ruhája turis. Mégis sokszor megkérdezik, hogy ugyan hol vettem egyik vagy másik darabot, mert nekik is kellene ilyen..
2009. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Annyi ruhát mocskol a lányom egy nap, hogy szinte hihetetlen! Sokszor ki se jön a folt. A boltit sajnálnám, meg ki győzi ennyi (új) ruhával?

Az összes játszós ruhánk turis, és szinte mind márkás!

Ami tényleg jópofa, vagy gyönyörű, be se fogjuk játszósnak!

És a rokonok, ismerősök mindig csodálkoznak, mennyi szép ruhája van a kicsinek! Ha tudnák, hogy 2-400 Ft-ért turizom ezeket! :D

Új, bolti ruhája a babámnak csak alsónemű, body, meg egy-két utcai nadrág, kabát, pulcsi,... van.

Amúgy alig tudom becsukni a szekrényének az ajtaját! :D Ti is?

2009. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!!!

Magamnak is és a gyerekeknek is :)

2009. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Naná! :) A pici megszületése előtt is imádtam túrni, utána meg pláne, de már szinte csak a gyerekcuccokat nézem.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, külföldön ez teljesen természetes dolog, csak nálunk húzzák egyesek a szájukat, hogy húúú, turiból öltözteti a gyerekét...

Azért nem mindegy, hogy mondjuk 5.000 Ft-ból két szatyornyi ruhát veszek a fiamnak vagy pedig 2 darabot.

2009. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze!!! Van egy pár igazi minőségi turi ahol george, next és egyéb olyan ruhák vannak, hogy senki meg nem mondja hogy hordta már más gyerkőc is!!

Cipőt leszámítva, mindent ott veszek a kisfiamnak, 2 éves, és egy idényre 5-6 ezerből bevásárolok neki ruhát, újan meg csak egy kis farmer lenne vagy 4 ezer legalább.

2009. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,viszont a tesz-veszen igen!De ezt is mondhatjuk turinak.Még soha nem csalódtam!
2009. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem még csak most fog megszületni a babám, de a vateráról és a teszveszről szereztem be szinte mindent.

Ruhákból az 56-os méretűekből nincs is új,mert mi lesz ha eleve nem lesz jó rá? Majd kidobom a pénzt az ablakon?

a barátnőm is turizik és én is turiztam régebben olyan cuccokat, hogy csak néztek. Most is mennék, csak elköltöztünk falura, itt nincs, mikor bemegyek a városba általában örülök, ha letudom a dolgom és sietek haza.

Semmi baja nem lesz a picurnak a turis cucctól, csak ki kell mosni(mint ahogy az újat is) és nem 5000-be kerül egy szett, hanem 500-ba.

2009. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!