Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményed? Mondtah...

Mi erről a véleményed? Mondtaht ilyet egy óvónő? Tényleg össze keverem a szezont a vazonnal?

Figyelt kérdés

Hozzánk elég sok szingli (nem szeretem ezt a szót) gyerek jár....az anyukáknak mindig van valami hasfájásuk! Ha egyedül merte vállalni és megfosztotta a gyereket az apjától....akkor ne sírjon, hanem oldja meg!

Ezt az idézetet már bemásoltam egy másik kérdésembe is


2013. máj. 15. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az ovononek nem sok koze van az efele csaladi hatterhez. Ha gyerek kiegyensulyozott es boldog, akkor mi a gond?!

Szerintem o inkabb a regi rendszer "maradeka", akinek meg fontos a:

Hazassagig nincs sex, elobb hazassag, osszekoltozes, majd gyerekek. A nonek a konyhaban a helye, a ferfi a kenyerkereso, stb.


Sajnos ez a rend mar felbomlott. A nok is kezdenek egyenranguak lenni a ferfiakkal. Persze a klasszikus noi-ferfi munkak megvannak (meg) egyenlore.

2013. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhat ilyet. Viszont az anyukák "hasfájásait" nem köteles figyelembe venni, ha azok túlmutatnak a feladatkörén.
2013. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Haha ez egy idióta. Úgy látszik neki többet ér egy állandó veszekedő, alkoholista "család", ne adj isten tettlegességgel fűszerezve, mint a nyugodt légkörű egyedül nevelő szülő. Mekkora barom!
2013. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Biztos valami idősebb konzervatív banya volt.
2013. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Hoxán nem kaptál elég választ a kérdésedre???
2013. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem a gyerek a szingli, hanem a szülő...


Valahol megértem. Ha valaki egyedül vállalja, akkor hozott egy döntést, utána ne panaszkodjon, hogy nem ezt a lovat akarta.

2013. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

én úgy vettem észre, hogy az óvónőknek is van elég sok "hasfájásuk". Azt a gyereket szeretik, akit alvás előtt elvisznek, és minél kevesebbet van oviban.

A családi dolgokhoz semmi köze. Másfél év ovi után én inkább elkerülöm az óvónőt, ezt sikerült elérnie.

2013. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

megfosztotta a gyereket az apjától ??? :)) hát nem feltétlen, van olyan is hogy apuka lelép mert (nincs keve tovább babázni, akad "jobb" anyuka helyett, ), vagy épp kölcsönösen döntenek a szülők a különválás mellett....


szerintem aki ilyet mond elég buta, primitív felfogású....

engem anyukám egyedül nevelt mert "apám(bár nem tekintem annak") egy 18 éves lány miatt lelépett miután megszülettem....azóta felénk sem néz, uh én annak aki ilyet mond le is tudnék keverni, annyira bántó ez főlleg anyukám felé aki tényleg küzdött az életben egyedül eleget!!!.....

2013. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5 igen kaptam válaszokat a hoxán de kiszéesítem a kört! :-)Erre a konkét kérdésre!
2013. máj. 15. 09:19
 10/17 anonim ***** válasza:
FAZON, és nem vazon
2013. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!