Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy érthetet...

Mit lehet kezdeni egy érthetetlen anyóssal? Nem zavar be a gyereknek ha pelenkát ad rá?

Figyelt kérdés

A kislányom elég sokára lett szobatiszta(3éves kora után),de egyik napról a másikra eldobta a pelust. Már csak éjszaka van rajta pelenka. Most 3éves 3hónapos.

Mikor anyósom van vele mindig ad rá pelenkát ha kimennek sétálni vagy játszani,és a délutáni alváshoz is. Ezerszer kértem már hogy ne adjon rá pelenkát nappal egyáltalán semmikor,de rongyosra beszélhetem a szám!:(((

Nem akarok vele összeveszni,de már nagyon közel állok hozzá!



2013. máj. 15. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért bízod rá a gyerekedet? vagy menjél velük vagy ne aludjon nála.
2013. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el a pelenkát, hogy ne találjon rá.
2013. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bezavarhat.
2013. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért mert dolgozni járok,és a gyerek csak szeptemberben megy oviba. Anyósom meg velünk lakik.
2013. máj. 15. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is eldugnám a pelenkát és mondanám,hogy teljesen szobatiszta.Ha fél,hogy menet közben baleset lesz vigyen magával váltóruhát.Nálam bili is volt.
2013. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezted hogy miért csinalja????
2013. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémája hogy fél hogy menet közben bepisil,mert ő nem tudja kint átöltöztetni meg hasonlók... Hiába mondom egyszer sem pisilt még be kint a gyerek.
2013. máj. 15. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
bezavarhat... hál isten, nem nálunk, de eljátszott ilyet egy ismerős "jobbantudom", és a gyerek teljesen megkeveredett, újra bepisilt, aztán éjszaka nem tudott aludni, mert félt, hogy bepisil, hiába volt rajta a pelus (ugye látta, hogy a nappali bepisilésnél mérgesek az anyuék...)
2013. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért nem tudja átöltöztetni? Nyáron amúgy is alig van ruha a gyereken.

Szerintem is tedd el a pelust, és csak váltóruhát tegyél ki.

Vagy találj ki valami sztorit, hogy ráijessz, mennyire megzavarhatja ez a gyereket, vagy valami ilyesmi.

2013. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!