Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi pénz kell...

Szerinted mennyi pénz kell havi szinten 3 gyermek ideális neveléséhez?

Figyelt kérdés

Hitel/albérlet költség nélkül kérdezem,tehát tegyük fel,hogy saját lakás/ház van, autó is, és 3 gyermek.

Nem kifejezett gazdagságban, de kellemesen, a lehetőségek legjobb kihasználásával élnek. Tábor/néha nyaralás esetleg belefér, stb.


2013. máj. 16. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

250-300 e körül van nekünk, és ezek mind beleférnek. Pont ilyen a szitu.

Ha én is újra munkába állok, vélhetően még emelkedik valamivel.

2013. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen én is 300. körülre gondolok, hitel nélkül.
2013. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
300000-35000ft ennyi minimum kell ,legalábbis számlák az enni valo,gyerekek ebédje bölcsiben\iskolában .
2013. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
200 ezer szerintem elég , ebből kényelmesen meg lehet élni ,na persze nem luxusban és függ a gyerekek életkorátol , mert ugye nem mindegy , hogy a gyerekek még kicsit vagy esetleg már fősulira , egyetemre is kell költeni.
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még kicsik min 300-350ezer,de ugye ahogy nőnek egyre nő a költség,rezsi,élelmiszer,különórák,nyelv,kirándulások szóval akkor már 4-500ezer az ideális.
2013. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A férjem fizetése 2gyermekünk adókedvezményével olyan 300-310ezer forint + 8ezer erzsébet utalvány + 7ezer egészségpénztár hozzájárulás.

+ csp 48ezer a három gyerekre, illetve az én gyesem

A harmadik gyermek adókedvezményét amúgy én igényelhetem tgyás/gyed vagy gyes alatt?

A hitelünk 61ezer forint/hó, teljesen fix összeg.


Szerintetek menni fog így?

2013. máj. 16. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt te tudhatod,hogy mennyit költetek ételre,rezsire,van-e plusz stb
2013. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, menni fog. :) Az első pár hónapban észreveszed, kijöttök-e, de ha nem, ekkora összegből simán gazdálkodhatsz úgy, hogy itt-ott kicsit változtatva mindenre jusson.
2013. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezö

Ez pont a minimum ami még elég 3 gyerekre +2 felnött .

2013. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb ennyi van, mint Nálatok kedves Kérdező.A gyerekek 10, 8 és 2 évesek.Most pont elég,nyaralásra is futja.Persze nagy luxus nincs,de a ruhákat, minőségi cipőket,megfelelő ennivalót meg tudjuk venni.Viszont azt látom, hogy ahogy nőnek a nagyobbak, mind ruházkodásban, mind iskolai dolgokban egyre több a kiadás, tehát vissza kell mennem dolgozni, ha a kicsi 3 éves lesz,pedig maradtam volna még itthon pár évet.
2013. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!