Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted hány lóerős autó...

Szerinted hány lóerős autó ideális első autónak, ha a pénz nem számít?

Figyelt kérdés
Te milyen autót vennél ha nem számítana a pénz, de friss jogsid lenne...
2010. jan. 1. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja milyen autót szeretne venni,azt szoktam tanácsolni mire szeretné használni,mennyit használja,hol használja mennyien ülnek benne stb. Így azért le lehet szűkíteni egy kicsit a kört.Írd le..
2010. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

BMW E30 316i / 318i / 320i

BMW E36 316i / 318i / 320i

Audi 80

Mercedes W124


100 lóerő minimum kell

Sokkal biztonságosabban lehet előzni, és ha gázos a helyzet, a 100 ló könnyebben kiránt mint a 60-80


Amúgymeg a jövőre is kell gondolni.

Gondolom nem csak azért vennéd az autót hogy megtanulj vele aztán lecserélnéd :D

2010. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Persze... első autónak minimum hátsó kerekes, direkt kormányzású, nagy autót vegyél, ha a pénz nem számít, akkor majd anyádék rá tudják gravíroztatni a képedet a sírkőre... de legalább könnyen előzgetsz...


Ha komolyan meg akarsz tanulni vezetni, akkor a mértéket tartsd be, nem kell új kocsi (ha neked nem is, de apádnak biztosan számít a zseton) vegyél egy használtat, tanulj meg parkolni, közlekedni, aztán már lehetsz raj... Ráérsz meghalni 20 ées korod után is...

2010. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem számít a pénz:páncélozott kivitelű bármit...
2010. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
na megint azok az okádék bmw-k!!nekem 1.2es kocsim van de otthagyom öket mert "nagy dögök" én nekem jó a kicsi kocsi mert az autót nem megvenni nehéz hanem fenntartani!
2010. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
rosszul tettem fel a kérdést... Mennyi az a maximum lóerő, amivel még egy friss jogsis is el tud bánni BIZTONSÁGOSAN. Olyan autó érdekel, ami jóindulatú, van benne elég erő, hogy biztonságosan lehessen előzni. BMW e30 és e36 meg hasonló hátsókerekesek nem érdekelnek, szerintem jeges úton, az első kilométeren meghalnék, főképp hogy nincs bennük kipörgésgátló és hasonló biztonsági elektronikák.
2010. jan. 1. 19:21
 7/19 A kérdező kommentje:
Jah és a pénz nem probléma része a kérdésnek, direkt nem írtam bele összeget, mert arra a válasz mindig az, hogy vegyél egy szuzukit, + mire oda jutok, hogy kocsit fogok venni magamnak, az még kb 5év, szal a mostani új kocsiknak az ára akkorra lesz elfogadható szinten számomra.
2010. jan. 1. 19:26
 8/19 anonim ***** válasza:
BMW e39 (540i)touring lehetőleg összkerekes 140lókörül van.
2010. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én opel astra-t vennék, mert jó autó!
2010. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
20:01-esnek! most pont olyanon szoktam vezetni, mert a családban olyan van és imádom vezetni, egy régi F astra. Jah és apukám mellett szoktam vezetni, felügyel mindig.
2010. jan. 1. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!