Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamra, suliba...

Milyen tanfolyamra, suliba iratkoztál be GYED, GYES idejére?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először elvégeztem egy boltvezetői tanfolyamot a gyereke akkor 2 és 8 évesek voltak. Most mivel a kicsi tartósan beteg és gyesen vagyok otthon még jó néhány évig elkezdtem az érettségit távoktatásban. Remélem menni fog. Szerettem volna ECDL+német alapfokú tanfolyamra járni a munkanélkülin keresztül ,de nem tudok mert 1 éves és mindennap be kellene menni. Nyáron illetve a szünetekben nem tudom kire hagyni a gyerekeket. Sajnos úgy érzem azzal hogy van két gyermekem, máris hátrányból indulok mint a munka keresés mint az iskolába járás terén.
2009. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a középiskola utolsó két osztályára távra, mert nekem még nem volt érettségim sajnos. Szeptemberben elkezdtem a sulit és októberben mentem szülni 2007-ben :) És nyáron meg is lett az érettségmi :) A legtöbb osztálytársam így járt, baba mellett. Jó kis csapat voltunk.
2009. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én most tavasszal megyek angolra és vizsgázni,is szeretnék,mert ahhoz a tanfolyamhoz amit kinéztem kell alapfokú C nyelvvizga.Ha sikerül akkor protokoll ügyintézői(ebben van:rendezvényszervezés és utazásügyintéző is) tanfolyamot is szeretnék végezni,de majd meglátjuk mi lesz.A mai világban jó,ha többlábon áll az ember.Van egy felsőfokú Vendéglátó Manager-i végzetségem,de nem dolgoztam benne.
2009. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!