Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák láttátok,...

Anyukák, kismamák láttátok, hogy új témakörben tehetünk fel kérdéseket?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy jó ötlet volt.:)
2013. máj. 16. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jé tényleg, észre sem vettem. Mondjuk én mindig a fő kategóriát lapozóm végig.
2013. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már túl sok kategória.
2013. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem a kérdések alapján alakítottak ki kategóriákat, nem fordítva. SZerintem jó, specifikáltabb.
2013. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ki akartam most írni, hogy kinek hogy tetszenek az új kategóriák. Van jó oldala és rossz oldalai is, hogy ennyire szét vannak szedve a témakörök.

Szerintem jó, hogy nem kell olyan kérdéseket lapozgatnom, ami engem nem érdekel (pl. babaszoba, vagy babakocsik, családi pótlék, stb.).

Az viszont nem tetszik, hogy amik érdekelnek (pl. fogzás, hozzátáplálás, mozgásfejlődés, stb.) azok most mind külön vannak, és végig kell nézem az összes kategóriát, amik eddig ömlesztve voltak a Babák, vagy Egyebek között.

2013. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de szerintem így kevesebb válasz fog érkezni egy-egy kérdésre, mert senki sem fog minden témakört egyesével megnyitni.
2013. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én pl,mindig a fő témát nézem meg.:)
2013. máj. 17. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!