Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan idegesít...

Szerintetek jogosan idegesít édesanyám viselkedése?

Figyelt kérdés

Két gyerekes anyuka vagyok, mindkettő 3 év alatti...ma jött hozzánk a védőnő, ezért reggel arra "készülődtünk" gyorsan...(felmostam, felporszívóztam,...máskor is megcsinálom persze, de most diettem mert tudtra jön ki hozzánk..)

anyukám közben hívott, de nem tudtam neki felvenni a telefont, közben a mobilom (két filléres) ki is kapcsolt...egy óra múlva hívtam vissza csak, erre már a férjemet is 3-4 szer hívta h mi van velünk, miért nem veszem fel a telefont...taláb baj van ???

Mondtam neki h anya, tudod hogy mindíg fel veszem, de most nem értünk rá, jön a védőnő is..bla bla...

erre besértődött rám, le is rakta hamar, most meg nem veszi nekem fel...nagyon idegesít a viselkedése mert nem lehet megérteni hogy 2 gyerek melett nincs a fenekemhez nőve a telefon ??????


2013. máj. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálta. Lejátszott az agyában valami thrillert és azt hitte bajod van. Az enyémmel is megesik. Le kell róla szoktatni. Ne hívd, majd hív, ha lenyugodott.
2013. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ,nem jogos ha vissza is hivtad elmondtad hogy miért nem tutad felveni a telefont és enek elenére megsértödik akor hagyd hagy higgadjon le majd holnap beszélsz vele . Anyukám ilyen pont ezt csinálja ,én meg hagyom had nyugodjon meg másnap ujra lehet értelmesen vele beszélni.
2013. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ezt már gyerek nélkül is csinálta,de párom anyja is,idegesítő.

Nem vesszük fel,akkor hivja a másikat,hivja a vezetékest.

Pedig nem is közel él.

Legutóbb hétköznap volt,hogy napközben keresett,mi szabit vettünk ki épp (nem jelentjük be neki),lányunk elvittük oviba,mi meg egész napos romantikázást terveztünk,telefon lehalkitva (ovi 3 háznyira ha baj lenne,lányom ovónője baránőm).

Anyósnak eszébe jutott,hogy nem tudja mit főzzön hétvégén,ha megyünk,hivott engem,páromat,vezetékes kihuzva,minket 1 óra alatt 30-szor,majd melóhelyünk számát kinézte a netről,és ott keresett.Irtó égő volt.

És csodálkozik,hogy le lett cseszve...

2013. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Az én édesanyám is hívta már páromat, amikor nem vettem fel a telefont, pedig többször is hívott. Nem volt nálam a telefon, sosem volt hozzám nőve, de mindegy is. Hiába vagy már felnőtt, anyukádnak mindig is a kislánya leszel, akivel bármikor bármi történhet. Már biztos végigfutott minden borzalom a fejében, és nagyon ideges lett. Viszont az már sok, hogy nem veszi fel neked a telefont. Itt már túlreagálja a dolgot. majd lenyugszik és visszahív. Ezen igazán ne idegeskedj, biztos van elég dolgod a két kicsi mellett.
2013. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az anyukádnak mindig a gyermeke maradsz. Aggódni fog élete végégig. Amúgy meg sajnos tudomásul kell venni, hogy a szüleink öregszenek, ez sajnos ezzel jár, megsértődnek mindenen.
2013. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jogos, de biztos aggódott, az enyém is ilyen. Ha engem nem ér el, hívja férjem, aztán hívja a vezetékest. Ő utána ha visszahívom, felveszi, de érezni, hogy meg van sértődve. Tisztára azt hiszik, csak a telefon mellett ülünk egész nap. Én is sokszor lehalkítom a vezetékest, ha alszik a fiam.
2013. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!