Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szocpol-lal kapcsolatos...

Szocpol-lal kapcsolatos kérdés? Mennyi jar ketto illetve 3gyerek utan? Hol kell igenyelni? Mi a menete? Ha ket gyerek van mennyi idore kellene jojjon a harmadik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nincs szocpol!
2013. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmmm.... es semmi sincs helyette?
2013. máj. 18. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam vissza fogják hozni. Mi is gondolkodunk építkezésben így engem is érdekelne. Egy kis pluszpénz ha már jár mindig jól jön:) Kötik ezt szociális helyzethez amúgy vagy jár 3 gyerek után? (ha lesz egyáltalán újból)
2013. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem szociális helyzethez nem kötik. Ha ahhoz kötnék elég érdekes lenne, szociálisan rászorul saját lakásra:)


Viccet félre téve. Gyerekhez számhoz kötik, házasnak kell lenni, nem lehet tulajdonod illetve 35. év alatt kell lenni a szülőknek, illetve nem lehet közüzemi tartozása.

Illetve az ingatlan nagyságához pl 3 gyerekre 75 nm2-nél nem lehet kisebb a lakás.

2013. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na akkor kiestünk belőle, mert van házunk, csak kinőttük.

Lehet eleve hülye kérdés volt részemről ilyen alapon bárkinek osztogathatnának pénzt:)

2013. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De előtte eladjátok mielőtt újat vesztek nem?

Eladjátok elmentek pár hónapra albérletre vagy nagyszülőkhöz és már nincs is tulajdonotok.

2013. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igaz:) Húú fáradt vagyok, nem fog az agyam:)
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a 35 ev tuti??????

Es hasznalt lakasra?

2013. máj. 18. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Most semmi sem tuti mert változások lesznek benne. használt lakásra eddig nem lehetett. Aztán, hogy az újban milyen feltételekkel mit lehet senki sem tudja még.
2013. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elméletileg azért szüntették meg és lesz új szocpol, hogy használt lakásra illetve bővítésre is igényelhető legyen.


6os, nem sajnos, eddig nem azok vehették igénybe akiknek épp nem volt lakásuk, hanem azok akiknek még soha. mondjuk jogos valahol, mert már az első lakásnál is igénybe vehették volna, hacsak nem kapták. ha meg közben lett még gyerkőc akkor arra a mai napig fel lehet venni a plusz pénzt

2013. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!