Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benned milyen érzést kelt, mi...

Benned milyen érzést kelt, mi a véleményed az alábbi gyermekvállalásról?

Figyelt kérdés

Albérletbe,házasság nélkül,fiatal pár,a lány 25év alatt,a fiú 30év körüli. Terveznek házasságot,saját lakás vásárlását,de később.

Saját autó,biztos,stabil kapcsolat és külső szemmel láthatóan nem élnek túl rosszul. Mindkét fél több éves munkaviszony.



2013. máj. 20. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen érzést nem kelt , nem foglalkozom ennyire másokkal...
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan körülmények közé vállal gyereket, amilyenek közé akar!
2013. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értem ezzel mi a probléma és ha fiatal a lány,és ha albérletben laknak???
2013. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. Nem mindenkinek olyan fontos a házasság. Például nekem sem. Már most tudom, hogy előbb lesz gyerekem, mint férjem. Ez van, a gyerek megfogan házasság nélkül is...
2013. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NAgyjából normális, mondjuk én előbb vennék saját lakást, de megértem, hogy sürgeti őket az idő.
2013. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember van, akiknek -hiába dolgozzák ki a belüket is- a büdös életben nem lesz saját lakása...Ha erre vár az ember, sose vállaljon gyereket. Olyan extrém módon nem is fiatalok, hogy túl korai legyen. A stabil kapcsolat -ami elengedhetlen-, megvan. Dolgoznak, nem nyomorognak. Házasság? Nem gondolom, hogy ez bármit jelentene, bármire biztosítékot adna. (én nem vagyok házas, nem is leszek soha, de van egy másfél éves fiunk..) Semmi különlegesség, nincs ezzel a szituációval. Nagyon sokan járnak hasonló cipőben manapság.
2013. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idegenként nem látom ki-milyen körülmények közé vállal babát (és amíg nem éheznek,vagy éppen verik a gyerekeket nem is érdekel.)Barátnőként,családtagként gratulálok és velük örülök.Hogy általánosan mit gondolok egy ilyenről?Semmit,ezek nem rossz körülmények,nem attól lesz boldog egy gyerek,ha házasságba születik,ha van biztos anyagi hátterük,akkor simán jöhet a baba!
2013. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Üdv klónom! :))))


Ugyan így kezdtük 4 évvel ezelőtt. :))

32 m2-es albiból indultunk el először ketten, majd utolsó fél évet már hárman (terhes voltam).

Elköltöztünk 44 m2-es albiba, egy jobb környékre. Oda született meg a lányunk lassan 2 éve :)


Idén januárban költöztünk haza (Pestre) és vettünk egy saját lakást (58 m2).

Van autónk és jól élünk. Nem kell centeket számolni az utolsó hetekben/napokban.


Én 8 éve dolgozom, a férjem pedig ahogy befejezte a főiskolát, 6 éve.


Egyébként 1 éve vagyunk házasok és várjuk Ketteske érkezését :)))

2013. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2013. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezzel mi lenne a probléma? Szerintem semmi. Szerintem azzal van gond,aki a semmire vállal gyereket,munkaviszony nélkül,szülőkhöz,pénz és háttér nélkül.

Én 22 vagyok, a párom 30,esküvőt tervezünk pár év múlva,albérletben lakunk( bár ismerősé,bérleti díjat nem fizetünk,olyan mintha saját lenne) lehet,hogy meg is vesszük majd,vagy vidékre költözünk. Szeptemberben született a kislányunk. Dolgoztunk mindketten,párom most is dolgozik,kocsi van és rosszul sem élünk. A környezetemben még senki nem esett nekem,bár én tudom,hogy külső szemmel 22 évesen gyereket vállalni furának tűnhet,de én érett vagyok rá,ezt meg csak én érzem ugye.

2013. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!