Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miutánn átraktátok a babaátoka...

Miutánn átraktátok a babaátokat rendes ágyba (leesésgátlós), hogy teltek az éjszakák? Nem kelt fel és mászkált, vagy játszott?

Figyelt kérdés
Nem féletetek hogy éjjel kijön a szobájábol és olyasmit csinál amit nem szabad, veszélyes, (mert nem halljátok hogy kijött) Vagy bezártátok az ajtaját?
2010. febr. 18. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a leesésgátló, de a fiam kb. 2 évesen kapott rács nélküli ágyikót, ilyen kis nagyon alacsony lábút. Olyat szokott csinálni, hogy amíg még nem aludt el, akkor felkel és a szobájában pakol, múltkor arra mentem be, hogy a szekrényben ült :D Éjjel nem kelt ki az ágyból, még azért is behív, ha felébred arra, hogy leesett a mackója :)

Mondjuk semmi olyat nem tud csinálni a lakásban, ami veszélyes, mert a konyhaajtót éjjelre bezárom, a fürdőszobában semmi veszélyes nincs, amihez hozzáférne, az én szobámban meg maximum a könyveket tudná lepakolni, lefekvés előtt mindig elpakolok mindent, amihez nem lenne jó, ha hozzányúlna, pl. poharat, telefont, stb. Meg azért ha a fejem mellett matatna, azt tuti meghallanám. Meg mondjuk nincs messze a szobája, csak egy kicsi "előszoba" (kb. két lépésnyi terület) van a két szoba között, és az ajtók nyitva vannak éjjel, szóval azt is meghallom, ha csak megfordul álmában :)

2010. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De én is pont ettől féltem, hogy éjszaka kimegy majd és csinál valamit... :-) Mondjuk mi mellette alszunk a földön matracon /tudom, tudom/, de reggel ugye jóval előbb kelek és ha felébred, nem jön ki, hanem kiabál, hogy anya. Este nekünk is volt már olyan, hogy lemászott az ágyról, mert leesett a maci, vagy úgy gondolta, hogy játszik még egy kicsit a földön... :-) de éjszaka nem.
2010. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom 15 hónapos, 5 hónapja alszik gyermekheverőn. Első perctől kezdve szeret aludni rajta. Csak az utóbbi 1 hétben fordult elő, hogy éjszaka felkelt és jött át hozzánk, vagy meghallottam hogy ébred és a szobájának ajtajában "futottunk" össze. De soha nem pakol, nem mászkál máshová. Ezt is inkább az erőteljes fogzás+ oltás számlájára írom.

Rendkívül éberalvó vagyok, meghallom a neszezését. De ez mellett van bébiőrünk, ami nagy segítségünkre van.

De azt semmiképp nem tartom jó ötletnek, hogy bezárjam a szobájának ajtaját. Több szempontból veszélyes lehet.

2010. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!