Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó döntés az anyaotthon?...

Jó döntés az anyaotthon? Hosszú a várólista?

Figyelt kérdés
Már van egy 3 éves fiam, most úgy nézz ki megint baba lesz. Apuka hallani se akar róla, de én meg nem szeretném elvetetni. Anyukámmal lakunk, nem hiszem, hogy örülne még egy gyereknek, ezért gondoltam az anyaotthonra.
2013. máj. 21. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anyaotthont csak veszélyeztetett helyzetben lehet igénybe venni. Pl.: hajléktalan állapot, családi bántalmazás.
2013. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ha anyutól mennem kell, akkor szerintem elég veszélyeztettet helyzetbe leszek...
2013. máj. 21. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféleképpen sem maradhatsz anyudnál?


Ha nem, kérdezd meg őket:


[link]

2013. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még nem tudja, de nem hiszem, hogy maradhatunk... Kisfiammal is csinálja mindig a balhét...
2013. máj. 21. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
ha ilyen helyzetben vagy miért nem lehet oda figyelnia védekezésre? Ilyen életet akarsz a gyerekeidnek....??? Jobban járna az a baba ha jó körülmények között egy teljes család neveli fel akiknek nem adatott meg a saját gyermek. Te pedig dolgozhatnál hogy jobb körülmények között élj a fiaddal.
2013. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valószinüleg kiszakadt a gumi. Azért mert nem a legjobb helyzetben vagyok, nem fogok lemondani a gyermekemről!! Ő az enyém, és nem adom senkinek.
2013. máj. 21. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Anya otthonban sem lakhatsz vègtelen időkig!

Miből tartod el a gyerekeket!?

2013. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... Majd lesz munkám, de addig is valahol kell lennünk..
2013. máj. 21. 11:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Látom te könnyen lemondanál a gyerekedről a helyembe...
2013. máj. 21. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Az ember gondolkodjon észszerűen

A kicsi lesz 1 éves, beadod Bölcsibe , elmész dolgozni!

Ahoz hogy egy albérletet kivehess, 2 havi kaukciót le kell tenni, + az a havi lakbér, rezsit is kell fizetni, enni inni!

Ruháznom kell a gyerekeket, de bútor is kell!!! De gyerekednek nem szívesen adnak ki lakást, pláne ha egyedülálló vagy!

Hogy oldod meg a gyerekek oviba Bölcsibe vitelét, ha dolgozol!?

1 fizuból nem tudod magatokat fenntartani!!!


Az lenne a vége, elvennék mindd a két gyermeked....

2013. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!