Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaotthon? Milyen hely egy...

Anyaotthon? Milyen hely egy anyaotthon? Miért jó? Vagy miért rossz? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ha egy anyuka bekerül oda, de apukának van rendes jövedelme, és albérletben lakik, akkor elveheti a kicsit az anyától?
2012. dec. 22. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Miért jó?

Egy menedék ha nincs semmi más megoldás.

Szerintem elég esélyes, nem feltétlenül az anyaotthon miatt hanem ha nincs jövedelem, lakása a nőnek akkor az apának akinek van hol élnie van jövedelme csak jobb helye van.

Miből élnéne a gyerek és az Anya ha az Anyának ítélik?

2012. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy anyaotthon rendezett és kulturált. Mindenkinek külön szobája van, általában közös wc-fürdő-konyha. A gyerekek oviba, suliba járnak, ha még picik, anyuka otthon van velük. Segítenek munkát találni, és csak egy évig lehetnek ott az anyukák, szükség esetén pár hónappal meghosszabbítják. Vannak kötelező foglalkozások, kötelező főzni, takarítani, mosni, este takarodó van, hétvégén előr e egyeztetve lehet látogatókat fogadni.
2012. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Apuka ezzel az indokkal nem veheti el a gyermeket az anyukájától. Viszont az anyaotthon csak átmeneti megoldás, .
2012. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most mutatják a fokusz pluszban.
2012. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A szomszéd "kislány" került nehéz helyzetbe. Most albérletben laknak, de apukával nincsenek már jóban, a lány költözik haza az anyukájáékhoz. De ott meg annyi hitel van, hogy esélyes, hogy elveszik a házat a fejük fölül. És szegény nagyon tanácstalan. Fél az anya otthontól, meg fél, hogy az apuka elveszi tőle a kicsit. Úgy sajnálom szegényt.
2012. dec. 23. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
"Mindenkinek külön szobája van" - hát baromira nincsen!!! Én egy szobában voltam 2 anyukával meg az ő két gyerekükkel ,az én 2 gyerekem mellett! Tehát 7 en voltunk egy szobában!!
2014. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!