Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is meg kell (ene)...

Szerintetek is meg kell (ene) bocsájtani a megcsalást a gyerekek miatt? Terhesség alatt belefér?

Figyelt kérdés

Második gyerekünkkel vagyok várandós, veszélyeztetett. A naggyal nem voltam az, de most ágynyugalom van, szex is tiltva van.

A férjem megcsalt. Én emiatt szakítottam vele és 2 hónappal később beadtam a válópert.


Szinte mindenki a közelemben azt mondja, hogy ezen túl kéne lépnem, gondoljak a gyerekemre, ez belefér, őt is meg lehet érteni.

Hát én baromira nem tudom megérteni, hogy amikor én görcsölve, vérezgetve fürdettem meg elláttam a nagyot, akkor ő más nővel ment gyertyafényes vacsorára meg moziba meg szexelni. Nem beszélve arról, hogy nem tudok már megbízni benne.


Én látom rosszul? Ti mit gondoltok?


2013. máj. 21. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen jogos, hogy nem bocsájtasz meg neki. Ilyenkor mindig azt szoktam kérdezni azoktól, akik ilyeneket mondanak,hogy meg lehet érten őt is, hogy akkor ugye nem baj ha a nő is félremegy, amikor a férje betegen fekszik hetekig a kórházban, ugye? Mert hát őt is meg lehet érteni, nem?
2013. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Én személyem szerint TUTI nem bocsájtanám meg neki ezt.


Anyu története aki megbocsájtott:

Mikor megszülettem, már volt más barátnője. Mint utólag kiderült, amikor terhes volt velem anyu, akkor is megvolt a szeretője.

Nem bocsájtott meg neki...

Telt az idő, pár hónap s még is beadta a derekát.

3 évignem volt tudomásunk más nőről. Egy nap, mikor anyu takarított apám dolgai között megtalálta a barátnőjéről készült friss képeket.

Hogy honnan tudta, hogy friss? Ott volt rajta az az ing, amit anyumtól kapott 1 hónapja szülinapjára.

Megint vége lett.

De megint sikerült visszakönyörögnie magát.


7 éves voltam mikor megszületett a testvérem.

A testvéremet kikönyörögte magának, hogy minden megbánt és kell még gyerek.

Megszületett.

Öcsém mikor 2 éves lett, a kocsiban használt gumik stb. Kimaradt éjszakák.

Ekkor végleg anyumnál betelt a pohár.

Azóta nem válltak el igaz, de anyumnak is van kapcsolata, nem ks egy volt, sem apámnak.

Jelenleg 25 éves vagyok, és mai napig erről vitáznak.

Konkrétan az életem erről szólt.


Mint gyereket megviselt e?

Igen!

Nem bízok apámban, mert úgy érzem többször eldobott magától, míg én éheztem anyámmal, addig ő másnak építkezett.


Most 22 hetes kismama vagyok, és ha a kapcsolatomban ilyen vagy ehez hasonló történne, még az utolsó filléréből is kiráznám.

Nem így állok hozzá, de ezt tapasztaltam.

Mind ezek mellett jó kapcsolatom van a barátommal, nagyon szeret, de én távolságtartóbb vagyok.


Nos, ezek alapján mérlegelhetsz...


Szeretnéd, hogy a gyereked egy életen át hordja ezeket?

Esetleg rosszabul viselje?

Stb


Jól teszed, ha nem békülsz ki vele!! SOHA

2013. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Igazán érett, felnőtt gondolkodásra és érzelmi intelligenciára vall, hogy még azután is próbálkozik nálad szexszel, hogy többször kórház lett a vége. WTF??? Hát normális esetben még jóhogy, hogy olyankor nem. Ha más meg nem érdekli, az ő baja. Szerintem jól tetted. Terhesség alatt megcsalni valakit így a lehető leggázabb. Ha még k.rvához megy, akkor azt mondtam volna, hogy talán megbocsátható. De egy gyertyafényes vacsora, meg mozi az bizony nem csak szex utáni vágy. Sajnálom amúgy, nem lehet könnyű neked.
2013. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem fér bele. Gyerekeknek ehhez semmi köze. De ha akarjuk figyelembe venni, hogy várandós voltál közben, akkor nem hogy enyhítő, de súlyosbító körülményként szerepel a történetben. Veled értek egyet! Maximálisan!
2013. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Micsoda patkány a férjed. Nagyon jól tetted, hogy beadtad a válópert.
2013. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem fér bele,abszolút terhesség alatt meg még inkább nem,az ismerőseid nem százasok!
2013. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

nem és nem kezdeném vele újra.....szerintem aki ilyenkor félre lép, félre lépne máskor is ......


meg mi az h máshogy nem jó neki ??? :S ez beteges...


Amúgy hány hetes vagy most ? vagy megszületett már a baba ? nagy mekkora?

2013. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt soha sem tudnám megbocsájtani. Örökre elveszítené a bizalmamat. Ha a férjem ilyet tenne és én megtudnám, összepakolnék, fognám a már meglévő gyerekünk és minden szívfájdalom nélkül elválnék. Egy házasság nem csak a szexről szól, aki annyira sem képes, hogy komoly indokok miatt visszafogja magát, nem szeret igazán. Jah és a rokonoknak megmondanám, hogy kívülállóként más életébe beledumálni és osztani az észt a legkönnyebb.
2013. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!