Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rohan a lakász de egyáltalán...

Rohan a lakász de egyáltalán nem érdekel. Mikor a gyerekek alszanak én is leülök 20 percre. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Alapvetően tisztaság van, csak rendezkedni kéne a szekrényekben,pakolászni port törölni,de mikor végre alszik mindkettő és tudom, hogy csak 20 percem van akkor leülök,pihenek és nyugiban eszem...lehet gyorsan kéne csinálnom mindent de sokszor nincs erőm..ez nagyon gáz?
2013. máj. 6. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább kupis hàzban elő, kipihent anya legyél, mint hogy egy idegbeteg akinek tökéletes rend van a hàzában !!!
2013. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekünk is kell egy kis pihenés, kikapcsolódás:) Úgysem csinálja meg helyettünk senki:)
2013. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis gáz, én rendszerint mellé fekszek és együtt alszunk így vidám délutánt tudunk magunknak kerekíteni mert én se vagyok hisztis meg ő is friss, jókedvű estig :)

jól csinálod, muszáj pihenni

2013. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

nem gáz....kicsit irigyellek...


én már mániákusan rakok rendet, rendezem a fiókokat....szeretném ha nem érdekelne , de csak rendbe érzem magam jól :S

ma a konyha szekrényt takarítottam ki teljesen :SSSS

2013. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz!!! Én is nagyon sokszor így vagyok vele! :)
2013. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csinálom :)
2013. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

sokszor engem is zavar,ezért is kérdeztem...de ha nem pihenek picit, akkor totál türelmetlen leszek estére...jó,erre 2 fiam is rájátszik:)

2013. máj. 6. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Egészségedre:)
2013. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Osztom a 2. hozzászóló véleményét, egy rendmániás nevelőanyával nőttem fel, borzalmas volt, mindenki azt kívánta, bárcsak lenne rendetlen, de nem ilyen idegbeteg.

Na, én a totál ellentéte lettem, hideglelésem van a takarítástól – néha sajnálom is már :)

2013. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!