Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik másnak is a következő...

Tetszik másnak is a következő nevek? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

Lány nevekből: Maja, Laura, Csenge, Kitti, Vivien

Fiú: Balázs, Bence, Zsombor, Gergely

Kinek tetszenek ezek a nevek? Ha vkinek nem tetszik azok a nevek amiket felsoroltam mi az oka?

Kinek mi a kedvenc lány/fiú neve?

Köszönöm szépen a válaszokat:)


2009. okt. 3. 19:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A Maja számomra közömbös, én nem adnám, de nem is tartom csúnya névnek. A Laura mindig is tetszett. A Csenge nem tetszik, mostanában rengeteg kislányt hívnak Csengének, nekem kicsit olyan nyafka névnek hangzik, legalább is ez jut róla eszembe. A Kitti nem rossz, olyan pattogós, eleven név. A Vivien régen nem tetszett, most már tetszik, nagyon nőies, mégis kicsit vagány is.


A Balázs nem a szívügyem, bár ez is elég semleges nekem, csak annyi Balázs van manapság. Meg a becézései (Balu, Bazsi) nem tetszenek. A Bence nem jön be (amúgy abból is sok van), arról ilyen magának való, kocka gyerek jut eszembe valahogy. A Zsombor egész jó, csak gyerekkoromban ismertem egy Zsombort, aki nagyon szemét gyerek volt, mindenkit megvert, ezért én tuti nem adnám, de amúgy nem rossz, csak azt meg Zsombinak becézik, amiről a zombi jut eszembe. A Gergely kiskoromban a kedvencem volt, az nem rossz, de én ezt sem adnám, ez is semleges. Mondjuk nagyon kevés fiú név van ami nekem tetszik, ezért is voltam nagy gondban, amikor anno megtudtam, hogy fiam lesz :)

2009. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

én is a Majára szavazok. Fiúnevekből pedig Balázs, Bence,mind2 nagyon szép.

Nekem a kedvenceim a Zoé, Lilla / Dávid, Gábor

2009. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 20:25-ösnek nagyon köszönöm, hogy kifejtette miért nem tetszenek a nevek:)
2009. okt. 3. 20:41
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem egyik név sem tetszik a felsorolásból. A legtöbb tucatnév, 3 (Laura, Vivien, Gergely) pedig olyan emberekhez kötődik az én szememben, akik nem a kedvenceim.


Nálam a favorit nevek:

Villő, Helka, Rege

Botond, Sámuel

2009. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem alapvetően a rövid nevek jobban tetszenek. Amiket írtál azok közül a Maja nagyon jó szerintem. Meg tetszik a Csenge és a Kitti is. A Laura is szép, de nagyon divatnév lett. A Vivien nekem olyan közömbös. A fiúnekvek közül a Bence nagyon jó szerintem, de ebből is rengeteg van, a környezetemben szinte minden 3. gyerek Bence. A Balázst nem lehet becézni (nekem fontos volt, hogy amíg kicsi, becézhessem a babát). A Gergely jó név szerintem. Nekem a Zsombor nem tetszik, nem tudom miért olyan furcsa, a páromnak viszont ez az egyik kedvenc neve.
2009. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó (21.49-es )vagyok. Nekünk kisfiunk van, a fiúnevekkel sokkal nagyobb bajban voltunk mint a lánnyal, végül Zétény lett, de tetszik még az Ábel, meg a Dávid is, de Dávidból is rengeteg van, ezért nem lett az. Lánynevek közül nekem a kedvenceim: Hanna, Hédi, Sára, Léda, Villő.
2009. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ezeket a neveket nem adnám a gyermekemnek. KIvétel a Gergely, de azt az öcsém lestoppolta :)

Hogy miért nem? Elsősorban mert tucatneveknek tartom őket, az utolsó 3 lánynévtől pedig egyszerűen kiver a víz és feláll a hátamon a szőr. Nem tudom pontosan, hogy mi az oka, de ilyen névvel csak valami beképzelt fruskákat tudok elképzelni (tanítottam, és a gyakorlat alatt épp elég ilyen nevű elkényeztetett kislánnyal találkoztam). A Balázs és a Zsombor nekem teljesen indiferens, a Bencéből meg annyi van már!

2009. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Lány:

Maja: nekem mindig a méhecske jut eszembe. Tünemény név, de egy felnőtt nőnek, hááát....nem is tudom.

Laura:Szép, de csak jó vezetéknévvel az igazi.

Csenge: ha választanom kellene a felsoroltakból, ezt választanám.

Kitti és Vivien: Nekem olyan közömbös mind a kettő.

Ha kislányt várnék Jázmin Linda lenne a neve, nálam ezek a favoritok.

Fiú:

Balázs: Nagyon szeretem ezt a nevet, a párom testvérének kisfiát így hívják és imádnivaló gyerkőc, csak sajnos már nagyon sok van belőlük.

Bence: toplista vezető a leggyakoribb nevek között, nem adnám, az tuti.

Zsombor: Hát igen, a mi kicsi fiacskánkat így fogják hívni, tehát egyértelműen ez a kedvencem. Ja és nem csak Zsombinak lehet becézni, hanem Zsominak is. De mi Zsombornak szeretnénk csak szólítani. :)

Gergely: nekem tetszik ez is!

Amúgy kedvenc fiú neveim még: Zalán, Zétény, Marcell, Milán

2009. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
21:49-es a Balázst lehet becézni (Balu, Bali, Bazsi):) Én nem tudom de ha lesz egy kislányom és nem adja a rokonság közül vki ezt a nevet a lányának akkor Maja névre szavazok:) Ha lesz majd egy kisfiam is akkor ő Balázs lesz:) Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek:)
2009. okt. 4. 10:40
 20/24 A kérdező kommentje:
10:37-es köszönöm válaszodat:)
2009. okt. 4. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!