Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik másnak is a következő...

Tetszik másnak is a következő nevek? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

Lány nevekből: Maja, Laura, Csenge, Kitti, Vivien

Fiú: Balázs, Bence, Zsombor, Gergely

Kinek tetszenek ezek a nevek? Ha vkinek nem tetszik azok a nevek amiket felsoroltam mi az oka?

Kinek mi a kedvenc lány/fiú neve?

Köszönöm szépen a válaszokat:)


2009. okt. 3. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nekem csak a Laura és a Vivien tetszik. adj neki olyat amivel külföldön is el tud helyezkedni (Dávid, Ádám, Péter, Dániel, Márk, Áron)
2009. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2009. okt. 4. 19:59
 23/24 anonim ***** válasza:
Már írtam egyet, csak valaki írta, hogy nem tudja felnőtt nőnek elképzelni a Maja nevet. Sajnos én nagyon is tudom, a védőnőnket hívják így, aki egy vén banya és még ráadásul elég sötét is. Mondjuk amíg nem ismertem, addig én is a méhecskét társítottam a névhez, de már sajnos ezt a szipirtyót tudom csak :S
2009. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy neked a Maja név úgymond ellenszenves és rossz embert kötsz hozzá ezt megértem. Szerencsére én még egyetlen egy Maját se ismerek így nem tudok még senkit se kötni hozzá, és ezért nagyon szeretem ezt a nevet. Amúgy én eltudom képzelni felnőtt nőnek is ezt a nevet és öregnek is, szal ezzel nekem nincs gondom:) Köszönöm, hogy válaszoltál:):):)
2009. okt. 4. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!