Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti sokat idegeskedtek a...

Ti sokat idegeskedtek a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kommentet ezzel kapcsolatban, ezt írta a válaszoló: mit idegeskedjek, mit stresszeljek, babát várok, enyém az egész világ a munkahely pedig le van tojva. Eddig totál ideg voltam, ha valamit elcsesztem, vagy a morcos kolléganőmnek meg kellett mondani valami olyat, ami hát kicsit számára gáz volt. De ez után kicsit átértékeltem a dolgot, és tényleg, minek idegeskedjek, hiszen lesz egy egészséges kisbabám, tényleg enyém a világ. Ti hogy vélekedtek erről? Idegeskedtek a munkahelyen, vagy letojjátok az egészet?

Várom a tapasztalatokat!

Köszönöm előre is a válaszokat!

20+1 hkm



2013. ápr. 14. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam vele, hogy minek idegeskedjek. Már amikor sejtettem, hogy sikerült a baba, akkor úgy voltam, hogy letojok mindent, nem idegeskedek, nem erőltetem meg magam csak teljen le a munkaidő :-)
2013. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A munkámat mindig igyekeztem a legjobban elvégezni, és sajnos sokat idegeskedtem. Én akkor szoktam le róla, amikor visszamentem a gyerekek után dolgozni, de egy másik helyre, ahol nem nyúzás volt meg rabszolga munka, hanem normális munkahelyi környezet. A volt főnökeim meg az ottani munkamorál döbbentett rá arra, hogy semmi miatt nem érdemes idegrohamot kapni, senkinek nem jó az, ha az idegbajtól lefordulok a székről.

Azóta is nagyon igyekszem hogy a lehető legjobb munkét adjam ki a kezem közül, de stresszelni nem szoktam magam. Évek óta nincs gyomorgörcsöm, ami a korábbi munkahelyeimen egy-egy zűrösebb napon volt, akkor olyan volt, mintha kést döftek volna a gyomromba és gyógyszerek kellettek.

A beletojok az egészbe és a 200 a vérnyomásom között is van átmenet, az egészséges egyensúlyt kell megtalálni.

2013. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy végzem a munkám, annyi különbséggel, ha gond van, akkor próbálok nem idegeskedni, hanem viccet csinálni belőle. Ez a letojom mentalitás nem nem megy, mert egyrészt szeretem a munkám, jó szakmát választottam, másrészt szeretnék visszajönni ide dolgozni, de ha azt látják a főnökeim, hogy hónapokig csak ímmel-ámmal dolgozgattam, akkor nem fognak visszavenni, habár nagyon normálisak, és támogatnak mindenben, de azért egy munkahely azért munkahely, mert dolgozni kell. Ők azt mondták, ha úgy érzem, hogy nem megy a bejárás vagy bármi, dolgozhatok itthonról, ha pedig ez sem megy, akkor nyugodt szívvel menjek táppénzre, de azt nem szeretnék, ha bejárnék, de nem dolgoznék, lepasszolnám a munkát másoknak, és én abszolút megértem őket. De mióta tudják a kollégák is, hogy terhes vagyok, azért próbálnak kímélni. Én egyébként nem bírnám ki, hogy egész nap ne csináljak semmi, gyűlölöm a semmittevést.
2013. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én miota nem dolgozok még a vérnyomásom is helyreállt,nem kell szednem a gyogyszeremet,sokkal nyugodtabb vagyok,lehet kevesebb a pénz,de 100-szor jobb itthon mint plussz 15 ezerért benn enni a munkahelyen az ideget!
2013. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!