Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más pasija, férje is szokott...

Más pasija, férje is szokott nem kedvesen, kötöszködően, türelmetlenül viselkedni mikor sok a munka a munkahelyén és még a baba, gyerek is hisztiskedik otthon?

Figyelt kérdés
Olyan elviselhetetlen. Értem én, de hát nekem is fárasztó itthon a gyerekkel, és akkor még pluszba őt is elviselni. Attól, hogy fáradt még nem kéne mindenért cseszegetetni.
2012. okt. 12. 19:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
igen az én párom is szokott de mikor elég szólok h elég nézz magadba 1kicsit h mit csinálsz +kivel h beszélsz és utánna beszélj
2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
nekem is szokott, de rászólok, vagy magába néz vagy összekapunk fél óra csend és bocsánatot kér
2012. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hiába szólok, 10 perc múlva újrakezdi
2012. okt. 12. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szokott és igen, szokott. Amíg még szeretett, soha nem viselkedett volna így, mostanában pedig már kizárólag bántó és kötekszik. Beszélj vele, hátha sikerül változtatnia! Egy próbát megér.
2012. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is arra gondolok, hogy ha szeretne nem viselkedne így.

Vagy a sima szeretet nem elég, csak a szerelem?

Mert az oké, hogy néha néha megesik. Na de már állandóan.

2012. okt. 12. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon ritkán, évente háromszor-négyszer, de mindig rászólok, hogy nem beszélhet így velem. Persze olyankor lenyugszik és bocsánatot kér. Én megértem, én is szoktam néha így viselkedni, ha nagyon kipurcanok.
2012. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is volt ilyen de szóltam neki hogy lesz szíves nem haza hozni a munkáját mert hamar egyedül marad a bajával feleség és gyerekek nélkül.

Kibírhatatlan volt 4 hétig mikor betelt a pohár és neki estem.

2012. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos igen.Munkahelyet váltott és nagyon kedves volt.Utána kezdődtek itt is a problémák és a kötekedés.A kedvencem amikor engem hibáztat,mert valamit nem jól csinál.Későn jön föl az udvarról és az én hibám ha elkésik,mert nem szóltam időben.Előtte való nap pedig én voltam a rossz ha szóltam hogy készülődjön,mert idő van.A mai meg hmmm.Összehajtva ki volt készítve a gyerek ruhája amiben az oviba megy.(Már ezt se találta)Véletlenül behoztam a szobába a sapkáját és a sálát,de fogtam és rátettem a kikészített ruhájára.Itt morgott nekem,hogy legközelebb készítsem ki rendesen a sapkáját és a sálját,mert nem találta és másikat kellett keresnie.Ezt most jó volt leírni :-))
2012. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha állandóan ezt csinálja, az már nagyon gáz, nem sok jóra számítanék a helyedben. :-( Viszont akkor sem tűrném. Én már odáid jutottam, hogy kerülöm, nem beszélgetek vele, semleges válaszokat adok és nem szólok hozzá, ha nem feltétlenül szükséges. Belefáradtam. Ő meg állítólag szeret. Jahpersze. Úgy szeret, hogy kötekedik és bánt. Óigen! Még, szeretetet MÉG! :-)))
2012. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos nálunk is elég sűrűn előfordul hogy így viselkedik :(
2012. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!