Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első babával próbálkozók,...

Első babával próbálkozók, esetleg már állapotos kismamák, mi az (vagy mik azok? ), amit a legjobban vártok az anyaságban?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok fogalmazni?

2013. máj. 24. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ezt így megfogalmazni! Pedig én 4 éve várom a csodát, de ennél jóval régebb óta vágyok már az anyaságra!
2013. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak arra vágyom, hogy a férjem apa legyen. Lehet, hogy ez gonosz dolog, de tudom, hogy közel sem leszek olyan jó anya, mint amilyen jó apa ő. Ezért én kevésbé vagyok lelkes. Maximum az lesz jobb, hogy elismertebb leszek -komolyabban fog venni- a környezetem, és a családom.
2013. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy szerethessem azt a kis prüntyőt! Most lehet, hogy hülyén fog hangzani, de van pár állatunk (kutya, cicák) és sokszor belegondolok, hogy ha ezeket a kis dögöket ennyire szeretem, akkor milyen lesz a saját gyerekemet szeretni.
2013. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!