Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kullancs elleni sprayt tudnáto...

Kullancs elleni sprayt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

a védőoltásról már lemaradtunk. viszont már volt kullancs az 1 évesemben és inkább megelőzném a bajt. ki tudom szedni, ezzel nincs gond, inkább a fertőzés miatt aggódom.

bármilyen kullancsriasztó szer érdekel, mert az elkövetkező időszakban sokat lennénk erdős vidéken.



2013. máj. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktor néni ajánlotta az ExoPic Kids nevű szert, de mi Szlovákiában élünk, itt vettem. Próbáld meg, valószínűleg nálatok is lehet kapni. Ez egy osztrák termék. Kullancsok és szúnyogok ellen is jó.
2013. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vape Kid (fehér). Az én másfél évesembe is belement, azóta fújom. Azóta nem volt semmi. A nagyot is mindig Vape-val fújtam.
2013. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!


kiemelem a kérdést, hátha mást is érint vagy hozzászólna :))

2013. máj. 26. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár még nem használtuk, de tavaly vettünk egy Galaktiv Bio nevű sprét, ami kizárólag természetes anyagokat tartalmaz.

Az illata nem valami kellemes.

2013. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!