Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ötletetek valamilyen...

Van ötletetek valamilyen tetoválásra, amely a gyermekek iránti határtalan imádatomat szimbolizálhatná?

Figyelt kérdés
Nem akarom születendő gyerekeim arcát magamra varratni,de valamit szeretnék,ami azt jelképezi, hogy egész életem a gyerekek(nemcsak saját) körül forog?
2009. okt. 4. 20:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jó ötlet a tetoválás, nekem is van. Még lánykoromban a macskákat imádtam, és a jobb lapockámra egy vadmacska van tetoválva, az én macskám fényképéről, jó lett, szeretem, és nem bántam meg.

Már van 2 gyerekem, hát most elgondolkodtam a köv. tetkon :)

2009. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%
Sajnálom, hogy ilyen nehezen gyógyul a lelked az abortusz után... :(
2009. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket, eddig az Ankh kereszt és az angyalkák az ágon tetszenek a legjobban:)


Utolsó, te milyen abortuszról beszélsz? Nem valaki másnak akartál írni?

2009. okt. 5. 18:43
 24/28 A kérdező kommentje:

Olvassátok még a kérdést?


Döntöttem: ankh kereszt lesz, utána jártam ,csomóan nem is ismerik, pedig sztem ismert jel:) De azt pláne nem tudják, hogy van egy ilyen jelentése is, hogy anyaság meg magzat stb:) én se tudtam eddig!


Nagyon köszi az ötletet!

És derékra fogom, a derekam közepére, mert ott jól eltudom tüntetni, de mégis látszik is néha. És még szexi is:)


Viszont arra lenne ötletetek hogyan díszítsem?Mert szeretnék mellé indákat vagy szalagokat vagy valamit? Ami szintén a gyerekimádatra utal! És arra gondoltam sima fekete lesz, nem színes!

Na???:))

2009. okt. 6. 22:19
 25/28 anonim ***** válasza:

Szia, az nem tetszik esetleg, hogy nem csak simán fekete vonallal rajzolnák meg, hanem duplán, így a "belsejébe" is lehetne rajzolni. Valami ilyesmire gondolok:

[link]

Természetesen a "belsejében" is valami gyerekkel kapcsolatos dolog kellene.

2009. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
de de ilyenre gondoltam, csak arra nincs ötletem mi kerüljön bele:))
2009. okt. 7. 23:36
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a szalonba és nekik mondd el, mire gondoltál. Marha jó ötleteik vannak, és a legtöbb tényleg odateszi magát, hogy ne katalógusból kiszedett tucat árut rakjon rád.
2009. okt. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

én a csuklómra fogom valami szép betűkkel a kisfiam nevét tetováltatni, de csak olyan vékony lesz mintha tényleg csak tollal oda lenne írva.

megvan a "tervrajz" ,nagyon szép.

2009. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!