Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babám rengeteget bukik, mit...

Babám rengeteget bukik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagy segítség lenne értelmes válaszok és tanácsok javaslata! Olyan gondom van, hogy az anyatejes 2 és fél hónapos kisfiam, ahogy eszik, befejezi a szopit, büfi elött már egyböl bukik, de rengeteget, aztán büfi és újból bukik. Állandóan éhes, keveset alszik.

Védőnő tanácsolta azt hogy evés után tegyem kocsiülésbe...nem jött be.

Probáltam hagyni aludni szopi után (ha fel kelt utána büfiztetném) de ugyis kibukja.

Kiprobáltam függöleges helyzetben tartani, az sem vált be..

Tea is kijön belőle..

Tudom hogy ezt a gyomorzáró retesz éretlensége okozza. De nem állapot hogy egész nap etetem..aki járt már ilyen cipőben és megtalálta a csodamódot kérem ossza meg velem. Elöre is köszönöm.


2013. máj. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kivizsgálás kierőszakolása. Az én lányomnak is refluxos volt két gyereke. Az egyik már 8 hónapos lett, mire ki tudta járni, hogy az egyik klinikán egy orvos megnézte végre normálisan és, egy apró műtéttel rendbe hozta.

Különben, ha bebizonyosodik a reflux, van rá táp, amivel etetni kell .

2013. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mütét? Na én abba belehalok :/

Táp? Még valami? A frász kerülget :( csak ez hiányzott :(

2013. máj. 28. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi...Kijársz egy reflux vizsgálatot. és máris előbbre vagy.Lehet, a gyógytáp rendbe hozza. A "műtét" pedig egy kis lyuk és semmi más.Ambuláns.
2013. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak ezzel az a gond hogy ahol én élek "kis rutin mütét"-et ugy el csesztek hogy majdnem a látásomba került.. Mindenkit félrekezelnek, csak több pénzt kapjon a korház.. Unorító amit itt müvelnek! Nem szivesen bizom magamat se az itteni dokikra, nem hogy a gyerekemet! Ismerösömnek a fiát gyomortükrözték ugy hogy az altatás nem is hatott még (7éves kisfiu), kikellett volna szedniük a vakbelét de szartak rá,4 napig a semmiért volt benn a korházba, 1év múlva fehérváron kiszedték neki.. Nagy szerencséje volt. A papám 39évesen ezek miatt halt meg. A fiam lenött nyelvét úgy csípték fel, hogy az érzéstelenitő háromnegyed óra múlva hatott!:/ terhességem alatt hetente (31.hét után) korházba akartak fektetni!

12éves koromba a shauermannt lumbágonak nézték, és cataflamoztak jobbra balra napi 3-4szem! :/ és sorolhatnám mitöl félek így ennyire. De ez Dunaújváros egy nagy rakat pénzsovár nyomorult féleszű banda, a rendőrséggel együtt! Ezt a helyet kerüljék a betegek és a rendöri segítségre szorulók!

A táp az milyen? Olyan mint a rendes táp? Felfujja a fejét a babának?

De a súlya gyarapszik a picimnek akkor is kellene a táp meg a mütét meg a kivizsgálás? Meddig normális a reflux? Homeos szer nincs rá inkább? Vagy valami gyógynövény? :/ bocsánat a sok kérdésért csak elsö baba

2013. máj. 28. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, ma már, ha jó ellátást akarsz, célzottan kell menni orvoshoz. Akár milyen messze is van. És pénz, ugye.....

Ha nem fogy a babád, fejlődik, akkor nincs baj.Majd megerősödik a gyomorzáró izom.

2013. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amelyik doki csak pénzért tud "jó doki" lenni az ne jó orvos, de aki pénz nélkül normális az az igazán jo orvos, találkoztam már olyannal aki tényleg nagyon jó volt pénzt viszont nem fogadott el! 1éves korig normális (érdeklödtem) a reflux.
2013. máj. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!