Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában agresszív vagyok...

Mostanában agresszív vagyok és okvetlenül kiakadok, rengeteget veszekszem legfőképp a barátommal akit szeretek, de ezt csak akkor érzem leginkább, ha szakítanánk viszont ha vele vagyok ezt nem érzem annyira mint régebben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy rossz dolog miatt teljesen gyopár lettem érzelmileg és nem tudom értékelni a jót.Szeretném visszakapni önmagamat az érzéseimmel együtt.Aki tud ezzel szemben tanácsot nyújtani azt előre is köszönöm, most még a legkisebb segítség is rengeteget segíthet, hogy rájöjjek mi van velem és min kéne változtatni.
2013. máj. 13. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Az érzelmeid irányítanak. Ismerd fel a helyzetet amiben negatív módon reagálnál, és ne tedd azt amit várnál önmagadtól. Ebben segít ez a videó.: http://www.youtube.com/watch?v=1iP2bHaaTHs
2013. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!