Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj az, hogy 4 hónapos fiam...

Meese kérdése:

Baj az, hogy 4 hónapos fiam még nem fordult át?

Figyelt kérdés
4 hónapos a fiam és még nem fordult hasra!Oldalára már ráfordul,de onnan nem tud hasra csak vissza a hátára!Gond lenne,hogy nem tud hasra?
2013. máj. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd, ha 7 hósan sem fordul, akkor gondolkodj ilyeneken.
2013. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Az én babám ezeket már 3 hónapos kora óta tudja.Most 4,5 hós,már forog minden irányba,és kúszik.

De ne aggódj,ráér még vele!! :)

2013. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy is baj! Az a baj, hogy paráztatják az anyukákat az olyan válaszolók, mint pl. itt a 2. válaszoló. Az én fiam is 5 hósan fordult hasról hátra (véletlenül, nem is csinálta többet), majd már majdnem 7 hónapos volt mikor először sikerült neki hátról hasra, addig ő is csak oldalra fordult. Azután elkezdett kúszás féle helyváltoztató mozgást végezni, majd kutyázni, ülni, stb. Hidd el, nincs lemaradva semmiről a fiad!

Kedves 2. válaszoló! Téged viszont nem megbántani akarlak, örülök, hogy ilyen ügyes gyermeked van, és sok örömöt kívánok hozzá, csak arra céloztam, hogy hasonlítgatják a gyerkőcöket. Az egyik 4, a másik 5, a harmadik majd csak 7 hósan forog/kúszik/mászik. Nincs ezzel semmi baj, nem egyformák.

2013. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 hónaposan kezdett forgolódni a baba, most lett 6 hónapos és már elég szépen megy neki. Nincs semmi baja a babátoknak. Btw: a fiúk amúgy is lustábbak általában.
2013. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!