Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódnom kéne hogy a 6 hónapos...

Aggódnom kéne hogy a 6 hónapos fiam még nem fordult át?

Figyelt kérdés

Mindket oldalára átffordul,de hasra meg nem.

Meddig 'kell'megcsinalnia?



2013. márc. 11. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én elvinném megnézetni, ennyi idősen már javában forognia kéne.
2013. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vedőnő megnézte es azt mondta simán âtfordulna már csak 'lusta'
2013. márc. 11. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos korig kellene átfordulnia, tehát azért az túlzás, hogy javában forognia kellene.

Próbáld meg ösztönözni, tedd hasra, tegyél elé játékokat kicsit oldalra, mutatsd meg neki, hogy kell fordulni. Én 1-2 hét műlva megbeszélném a gyerekorvossal.

Egyébként az én lányom is éppenhogy 6 hónapos kora előtt pár nappal kezdett forogni.

2013. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 és fél hósan 2x elvittem Dévényeshez. Aztán 3-jára nem, mert átfordult, de addigra betöltötte a 7-et is pár nappal
2013. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam is 6 hónapos múlt, és még nem fordul hátáról hasára, csak oldalra, meg hasáról hátára. Pont a múltkor olvastam, hogy 7 hós koráig "kell" megtanulják. Éppen ezért én nem is izgulok, a védőnőnek is mondtam, azt mondta, hogy nem baj, majd fordul. Amúgy tényleg meg tudná csinálni, mert elég erős és mozgékony, csak kis lusti.
2013. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolso valaszolo nem le pontozni akartalak hanem hogy hasznos volt a valaszod

Csak rosszra mentem ra veletlenul

2013. márc. 11. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!