Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkényeztetés az ha a boltban...

Elkényeztetés az ha a boltban a gyerek mindig választhat 1 valamit?

Figyelt kérdés

Csak szerintem normális dolog ez? Ha vásárolni megyünk 1-2 naponta, mindig választhatnak maguknak valamit. Egy rágót, egy rudit, egy tejszeletet, egy kindert, egy kis ivólét, mikor mit kérnek, ezek a slágerek. Otthon nem áll halomban az édesség. Szóval ennyit kapnak egy nap, vagy kétnaponta.

Én nem érzem ezt vészesnek.

Nem fogok változtatni rajta, csak érdekelne ki mit gondol, hogyan csinálja:)


2013. máj. 31. 11:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%

nálunk is ez van és olyan büszke vagyok rá!!!

általában azt csinálja, hogy végigjön velem a boltban és kigondolja, majd visszamegy érte :D

ha az auchanba megyünk (oda csak havonta 1x) akkor általában egy olcsó kisautót szokott választani, ha a közértbe megyünk (heti 2x) akkor sokszor gyümölcsöt vagy zöldséget választ :) ez úgy megdobogtatja a szívemet, pedig tényleg minden nap kap mindkettőből :)

de heti 1x megfűz egy csomag gumicukorra, na annak nem örülök annyira, de úgy gondolom ennyi öröme neki is lehet, nem eszik se joghurtot, se csokit, nem szereti

2013. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondolom elkényeztetésnek. :)


Mi csak hetente egyszer járunk boltba, és az enyém is választ egy valamit.. általában egy kis zacskó gumicukrot ami kitart egy hétig mindannyiunknak. Nálunk is inkább gyümölcs van itthon, de az mindig, és többféle. Meg túró rudi, de az elmúlt hetekben egyáltalán nem is kéri.

2013. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Gumicukrot szerencsére kerülik:) Nem mondom, hogy csupa egészséges dolgot soroltam fel, de nem hinném, hogy annyira vészesek. A kinder a csoki, de az meg nem egy nagy mennyiség, nem emiatt választják:)
2013. máj. 31. 11:13
 4/29 A kérdező kommentje:
Esznek gyümölcsöt, az mindig van itthon. Szerencsére ilyen téren nem lehet rájuk panaszom, megesznek mindenfélét, akármilyen mennyiségben.
2013. máj. 31. 11:14
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem elkényeztetés :-) Nálunk is ez a rendszer. Bevallom, főleg a saját kényelmem érdekében. Így nyugisan vásárolunk :-)
2013. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is ez a rendszer. De - ahogy az előttem válaszoló is írta - valóban kényelmes és így nyugodtabb a vásárlás!:-) Sajnos nekünk nem mindig sikerül kikerülnünk a gumicukrot, de szerencsére pl. a chipset igen.
2013. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nyugodtabb...? :) Nekem kettő van. Az egyik van hogy ezt akar, a másik azt. De az sem jó, mert csak egyforma kellene... Ha a tesó azt kér ő is.. A másik szerint meg nem, vegyél mást, ne utánozz.. :)
2013. máj. 31. 11:26
 8/29 anonim ***** válasza:
15%

szerintem igen

a bolt nem örömforrás

szerintem

2013. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Miért, te sírva, és fekete ruhában mész boltba?
2013. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen rendszer. Persze azért előfordul, hogy választ magának valamit egy boltban, de egyrészt nem szoktam vele igazi nagybevásárolni egyedül, másrészt általában csak valamiért beszaladunk néha bölcsiből hazafelé. Mivel ilyenkor úgyis már kapott valami "üdvözlőt" a sikers öltözködés után, ill. szeretném, ha otthon vacsorázna is, ezért a boltban elég célirányosak vagyunk. Egyébként tud nagyon hisztis lenni pl. játszótéri hazamenetel miatt, de boltos hiszti (lekopogom) valahogy még nem volt, ha nyafog valamiért, azt mondom, hogy "most nem ezért jöttünk" és sietősre fogom.
2013. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!