Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon terhes lehetek vagu túl...

Vajon terhes lehetek vagu túl korán csináltam tesztet?

Figyelt kérdés
3 napja kèsik a menstruációm a párommal 4ès fèl ève vagyunk együtt nagyon szeretnènk egy pici babát 3 hónapja próbálkozunk de eddig semmi. reggelente hány ingerem van szèdülök.napközbe a cicim duzzadt ès nagyon èrzèkeny szagokat hamar megèrzem ès ès ètzèkeny vagyok rá. ezelõtt nem vèdekeztünk fogamzásgátlóval csak simán v óvszerrel. 28án kellett volna megjönnie teszteltem de negatív lett :( 20 èves vagyok sztem nem korai.

2013. máj. 31. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha már késik ki kellene mutatni. A hányinger pedig nagyon ritka ilyen korai terhességnél is, igy az valószinüleg nem emiatt van. A hányingerért eleve a HCG hormon is felelős mivel neked nincs a vizeltedben igy az nem is okozhatja.

Mondjuk a nők be tudják képzelni maguknak simán a tüneteket, ha babát szeretnének. én is voltam igy, a fémes szájiztől kezdve volt minden tünetemm, pedig baba nem volt.

2013. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Persze, simán lehet terhesség. Igaz, hogy sokaknak ilyenkor már kimuatatja ateszt, de van olyan is, akinek nem. Próbáld naponta vagy 2naponta, ha nem jön addig meg!

Reggeli pisiből csináltad? Milyen teszttel?

2013. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
gabriel tesztet csináltam nem reggeli pisibõl.rem nem csak bekèpzelem. olyan èrzèsen van mint ha meg akarna jönni de semmi
2013. máj. 31. 12:23
 4/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Szerintem pedig lehet korai terhességnél is hányinger, mert nekem is volt,a mikor még nem is tudtam, hogy baba lesz. Mivel becsúszott baba, nem is beszélhettem be magamnak. Pontosan emlékszem, amikor nagyfokú hányinger kapott el elöször, akkor voltam 12-13 dpo-n! (tudom melyik együttlétből sikerült) Szóval az igaz, hogy sokan csak beképzelik a tüneteket, de lehet nagyon korán is hányingere az embernek. (nekem pl. így volt, de 6 hetesen kezdett elmúlni...)

Kérdező! Első pisiből csináld!

A megjön érzésre nem lehet alapozni, mert terhességnél is van (lehet).

2013. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi szèpen. akk is kellene h mutatja a teszt mert nekem 28án kellett volna megjönnie ès èn akk teszteltem
2013. máj. 31. 12:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a tesztet mekkora HCG szintet mutat ki. van amelyik cak nagyobb szintet mutat ki. Én is 20 évesen szültem van egy egyéves kislányom.ha van kedved dumálni priviben irhatsz... mi kb 6-7 hónapig próbálkoztunk. Ha babát szeretnétek miért védekezel?
2013. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem vèdekezünk.már 4.hónapja. szted lehetsèges h velem nincs vmi rendben?
2013. máj. 31. 12:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Elvileg kell idő ahhoz, hogy a szervezeted ráálljon erre. Lehetséges, hogy valami van. felfázva nem vagy? lehet észre sem veszed... én fel voltam fázva. beszedtem valami nagyonn drága tízszemesfelfázásos bogyót orvos irta fel.. és ahogy számoltuk egy hét mulv megfogant Kittus. Ha másnem igyál egy két bögre kammila teát. vagy menj el orvoshoz. olyat is hhallottam h vastag a méhnyálkahártya és nem tud beágyazódni. Arra mondjuk egy két hó fog-bogyót használnak de te zt szedted. Ne fürödj túl forróban. jobban vigyázz magadra, mint amúgy.... egyél sok gyümit. Miután meg történt aminek kell póckoldfel a derekad és maradj úgy kicsit. mi is így csin. mindig. De mondjuk láttam az üzeneted.Csak hátha valakinek haznos lesz. Majd irj még! :)
2013. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oks majd írok :)
2013. jún. 1. 10:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Mar 4 honapja??

Az elso baba lehet 2 ev varakozas utan is.

2013. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!