Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Takarékossági világnapon...

Takarékossági világnapon született gyerekek után jár pénz?

Figyelt kérdés
Gyermekem október 31- én született és azt hallottam járna utána valami állami pénz. Ez igaz lehet? Ki tud valamit erről?
2013. máj. 31. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

most komolyan hasznot akarsz húzni ebből?:..

megint egy pénzéhes nő

2013. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet ezt megkérdezni? Amúgy meg a barátnőm is pont aznap szült, és ma hallottuk ezt az infót, érdekelne, hogy igaz e???? Gyerekből hasznot? Sajnos nem fizetnek olyan jól, hogy én ezt haszonnak nevezném, már csak azért sem mert nem a kisebbséghez tartozom!!!!!!
2013. máj. 31. 19:48
 3/16 A kérdező kommentje:
lehet hogy pont te húznál hasznot ebből, azért mindjárt ez jutott az eszedbe!!! És nagyon- nagyon ( ide természetesen nem ezt írnám, csak a rendszer nem engedi, hogy helyesen fejezzem ki magam) nem vagyok pénzéhes nő, mert akkor több gyest kapnék
2013. máj. 31. 19:52
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Csak az a baba kap, aki január 1 első ként születik. Takarékossági vilàgnapin senki nem kap semmit!
2013. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. De képzeld állítólag régen, kb 38 éve kaptak. Ezt tesóm anyósa mondta, és ezért is mertem megkérdezni, hogy esetleg van e még, de akkor ezek szerint nincs. De úgy felhúzott a másik válaszadó! Hát borzasztó, hogy itt is ha valaki segítséget kér, akkor mindjárt le kell ugatni a fejét!
2013. máj. 31. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Hogy kapnál több gyest, ha pénzéhes lennél?
2013. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy hogy többre jelentettem volna be magam! És kamu munkahellyel!!! Hát csak tudom, hogy mivel lehetett volna megemelni a gyesemet!
2013. máj. 31. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

"Úgy hogy többre jelentettem volna be magam! És kamu munkahellyel!!!"


na akkor ugye hogy pénzéhes vagy..

2013. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
persze, mert nem tettem meg! Hát hogyne! És képzeld ez miatt is lett korababám! Hát szánalmas vagy!!!
2013. máj. 31. 21:23
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyest nem lehetett volna megemelni, ugyanis az mindenkinek ugyanannyi. Gondolom a gyedre gondolsz.
2013. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!