Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Menő" még a Nóra név, vagy...

"Menő" még a Nóra név, vagy már lecsengett? Nagyon elcsépelt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 05:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy névadásnál csak az számítson, hogy Neked/Nektek tetszik-e a név. Ne a többi ember befolyásoljon.
2013. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem a Nóra név nem a "menő" kategóriába tartozik, mint ahogy nem is tartom elcsépeltnek. Nincs belőlük az a "tömegnyomor". Ez tetszik. Mint ahogy az is, hogy hangzásra meg van a megfelelő komolysága, így felnőtt illetve idős korban is értelmesen fog hangzani, de becézhető is anélkül, hogy a gagyi szintre süllyedne.. És én még nem találkoztam olyan Nórával, aki utálná a nevét..( bár biztos van..;-) )
2013. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom menő-e, de nem elcsépelt, szép név szerintem!
2013. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem elcsépelt. Neked tetszen, az a lényeg.
2013. jún. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Abszolút menő név. Évek óta a névadási statisztikákban benne van az első 10-ben (az utóbbi 4 évben a 4. leggyakoribb volt)

[link]

Sok kisgyereket hívnak így felénk is.

Különben szép név szerintem is.

2013. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes igen hogy statisztika alapján első 10 ben van évek óta így elvileg gyakran kéne találkozni vele, ahhoz képest egy darab 5 éves Nórit ismerek (holott 3 gyerkőcöm van, ők oviba bölcsibe járnak, illetve sok ismerősnek született mostanság nem is egy gyereke és mégse.)

Engem így emiatt ez a statisztika nem befolyásolna, szép névnek tartom, nálunk is listás volt csak nem illik a vezetéknévhez sajnos,

2013. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy menő vagy elcsèpelt-e, de nekünk Nòrànk született februàrban ès ha ezer lenne a környèken ő akkor is az lenne.Nekünk azèrt tetszik mert ha dr lesz akkor is vàllalhato de ha takarìtò nèni akkor is az :-) sőt külföldiek is kitudjàk ejteni. Szòval biztos sok Nòra van de olyan mint az enyèm nincs mêg egy :-D
2013. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Felénk most nagyon gyakori, sok ismerősöm így nevezi a születendő lányát. Nekem amúgy nem tetszik, de ha neked igen, ne törődj ilyenekkel.
2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik:) de, neked és a párodnak kell, hogy tetszen! Nóri, szerintem aranyos:) ja, és nem lecsengett:)

23+1hkm

2013. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A környékünkön csak a kislányunkat hívják így. Van Norina, Dorka, de Nóra csak ő.

Szerintem azért van benne a 10-ben, mert sok felnőtt, huszonéves nőt hívnak így.

Nagyon szép és nagyon édes a kislányunk, olyan igazi "Nóra":)

2013. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!