Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkó voltam? Vagy felfújom a...

Bunkó voltam? Vagy felfújom a dolgot és nem is kellene rosszul esnie?

Figyelt kérdés

Férjem minden 3. szombaton dolgozik, ma anyósék ellátogatnak hozzánk, messzebb laknak (120 km)...

Van már 2 kicsi gyerekünk (4 év alattiak) és 30 hetes terhes vagyok a 3. babánkkal).

Erre tegnap bejelenti a férejem hogy most ő lesz a szombatos(volt csere uh ezért nem számítottam rá h ő megy be )....

Ma takaríthatok, főzhetek, ruhát pakolhatok a gyerekek melett és 11-re mindennek csili-vilinek kell lenni, holott arra számítottam hogy segít majd nekem...(mondjuk amíg sütit sütök megfogja a gyerekeket, szóval nem kértem volna sokat, csak hogy úgy készülhessek hogy a gyerekek le vannak foglalva...

Tegnap megígérte hogy esti kajálás után elmosogat, persze nem lett belőle semmi, ma ezért kora reggel azzal kezdtem míg ő aludt....(marhapörköltet csinálok ezért korábban neki fogtam h ne legyen rágós, de még előtte ezzel is bíbelődni kellett...)


szerintetek ha vendégek jönnek nem kellene neki is úgy csinálni, úgy hívni őket h ő is itthon legyen, segíteni tudjon ???

Vasárnap is jöhetttek volna pl...



köszönöm!


2013. jún. 1. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azért teljesen nem értek veled egyet.

Munka miatt nincs ott, ha a haverokkal egy kocsmába sörözne, akkor megérteném, de erről szó sincs.

A férjem szülei meg nem vendég a házban hanem a családunk, így nem kell hiper szuper rend.

2013. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen, de tudta volna úgy tenni a látogatást hogy ő is itthon legyen.....tehát ez a bajom
2013. jún. 1. 12:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Férjednek dolgozni kellett mennie,persze nem könnyű gyerek mellett de figyelj a házimunkát jó több napra beosztani,emellett figyelj te vállaltál 3at 4év alatt,tudtad,hogy nehéz lesz,szóval ne panaszkodj ha sok a dolgod.Persze jó ha a férfi besegít,nálunk is be van osztva de ha csere volt csere volt.A másik tudtad,hogy jönnek a vendégek miért halasztottál mindent utolsó pillanatra?

Érzékenyebb vagy a kelleténél,és megértem,hogy nem jó ha sok a munka de azért nincs igazad.

2013. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!