Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tehes vagyok? Vagy lehetséges...

Tehes vagyok? Vagy lehetséges h a vérzés befolyásolta a tesztet?

Figyelt kérdés
Kedden csináltam egy tesztet akk kellett volna megjönnie de negatív lett :( szombatom reggel teszteltem halványan kijött a 2. csík. de dèlutánra megjött :( de reggel nèg nem volt semmi amikor a tesztet csináltam!

2013. jún. 2. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Nem hiába lett pozi a teszt. Lehet, hogy megindult a vetélés:(
2013. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de halványan mutatta ki a teszt. ugye a vèrzès nem tudja befolyásolni a teszt eredmènyèt? de ha a vetèlès megindult ami remèlem h nem akk görcsölnèk nem?
2013. jún. 2. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
a tesztek sem 10000%osak. Várj pár napot, ha poblémamentes a vérzés akkor nem kell nőgyógyászhoz menni, ez még nem is "vetélés" igazán, még ha meg is fogant volna egy pete, azt tudni kell, hogy számos nő "terhessége" normál menzeszként még korán véget is ér. Szóval ha lezajlik rendesena vérzés, csinálj újtesztet, az ki kell h mutassa ha akár van valami! Ne aggódj, lehet most nem leszel terhés de még lesz rá alkalom biztos!!
2013. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vègül voltam orvosnál menszesszel tàvozott:(
2013. jún. 22. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnálom kérdező:(
2013. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. már próbálom túltenni mmagam rajta:/
2013. jún. 23. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!