Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sima nátha miatt otthonmaradto...

Sima nátha miatt otthonmaradtok/hagyjátok a gyereket?

Figyelt kérdés
Én 121/L vagyok és csak akkor maradok otthon ha lázas vagyok. Ha náthás vagyok vagy fáj valamim akkor mindig megyek suliba meg délután szaladgálok még németre meg ilyenekre. Most is náthás vagyok fája torkom, hasam. Mégis megyek suliba: matek, német, doga, 2óra tánc, külön német. Vajon ez így jó? Vagy anyum csinálja rosszul és persze én?!?!Más azért is otthon marad ha pl. megjött neki, vagy fáj a feje, vagy matekdogát írunk és még sorolhatnám! Köszi előrre is a válaszokat.
2009. okt. 7. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól teszitek.Nem kell minden miatt otthon maradni.
2009. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert ugye ezt más is elkaphatja. Meg betegen nem nagyon jó tánvikálni! Köszi a választ!
2009. okt. 7. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor fertőzhetsz, nem lenne szabad suliba menni!!!

Talán az orvos eldönthetné, hogy fertőzöl-e, vagy mehetsz közösségbe. Mi így oldjuk meg, hiszen én nem dönthetem el, nem vagyok orvos. De nem szeretném, ha más gyerekek miattunk lennének betegek.

A láz Neked kellemetlen, feküdni kell vele, de lázmentesen is megbetegíthetsz sok-sok gyereket...

2009. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak orrod folyik nyugodtan.Söt mennek is vele.A finnyások nem,meg sulikerülök.

Ha láz,hányás ,hasmenés egyértelmü otthon maradni....

2009. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyim gyerekorvosnak készült így naggyából tudja a gyógyszereket. Köszi a válaszokat! Mostantól ha beteg vagyok mindig elmegyek orvoshoz és majd ő eldönti. Holnap délután el is megyek. Köszi!
2009. okt. 7. 14:50
 6/6 anonim válasza:

Én még csak leendő anyuka vagyok. :-)

Ha a gyerekem "csak" náthás lenne, fájna a torka, hasa nem engedném közösségbe. Gondolom a te anyukád sem örülne, ha elkapnál a suliba valami bacit csak mert az osztálytársad csúnyán köhög de azért megy suliba... Otthon kell maradni nem pedig megfertőzni mindenkit! Amúgy meg 2-3 nap alatt kilehet gyógyulni ezekből a bacikból ha tényleg otthon pihensz az ágyban! Nekem ez a véleményem erről. Én sem örülnék ha a gyerekem betegen jönne haza a suliból mert elkapta az osztálytársától!

2009. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!