Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk kozel 3 hete...

Mit tehetnénk kozel 3 hete tarto nátha esetén?

Figyelt kérdés

másfél éves a fiam...2 hete hagytuk abba az antibiotikumot (akkor náthás volt, csunya a torka és kohogott is nagyon). elmultak a tunetek, majd néhány nap mulva kezdett ujra náthásodn, csurgott az orra, a héten már nagyon, de semmi más. tegnap délután belázasodott, ma délután megint. ezen kívul elvan, mint máskor, eszik is, játszik is, jokedvu, csak éjszaka nyoszorog.


porszivoval tisztitom az orrocskáját, használtunk nasivint, nem nagyon segített, most tengervizes spray-t fujatok neki, kenem a mellkasát krémmel, de nem bír jobban lenni. vagyis se nem jobb, se nem rosszabb.

nincs valami jo otletetek még? elore is koszonom!


2009. okt. 17. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni az orvoshoz, hiszen nincs jól. Ez a betegség nem ugyanaz, mint a 3 héttel ezelőtti. A legyengült szervezete valószínűleg könnyebben elkapott valami újabb fertőzést. Mindenesetre a lázát csillapítsd. Nem bölcsis? Mert akkor egyik betegségből ki, a másikba be.
2009. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de bolcsis...gondoltam, hogy nehéz lesz, de nem hittem, hogy ennyire...

tegnap a bolcsibol vittem készultségre, az orvos (pont ismeros volt) szerint virozis és nem szukséges antibiotikum, át kell h menjen rajta a hétvégén...igen, de azota is az orra nem bír kiurulni.

koszi:)

2009. okt. 17. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt tanácsolta a dokinéni, hogy porszívózás előtt cseppentsek az orrába kamillateát, várjak egy kicsit és porszívózzam ki neki. Ezután fújjam be orrspay-vel.

Nálunk ez bevált.

2009. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!