Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is túlzás, amit...

Szerintetek is túlzás, amit tervezek? A férjemnek van igaza?

Figyelt kérdés

A lányom 2 éves lesz, októberben megy bölcsibe én meg dolgozni. Úgy godnoltam, amennyire lehet használjuk ki a nyarat, ezért minden hétvégére beterveztem valami jó kis programot. Állatkert, vadaspark, kirándulások, strandolás, gyerekfesztiválok.


A férjem szerint ez túlzás, ő a nyáron pihenni akar, nem jönni-menni.


Megyünk pihenni kettesben is, amúgy is hetente, 2 hetente van pár szabad óránk, járunk össze barátokkal is, szóval nem csak a gyerek körül forog az életünk.

Csak attól félek, hogy ha elkezdődik a munka és a bölcsi, nem nagyon lesz ilyen lehetőségünk hétvégén, vagy csak ritkán.


Mi a véleményetek?


2013. jún. 3. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van benne valami. Meg kellene találni az arany középutat. A férjeddel együtt kellene megtervezni a nyarat.
2013. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Havonta egyszer még elmegy, de minden hétvégén nem. Akkor legyen otthon is együtt a család. Főleg, hogy a felnőtteknek is kell hétvégén a lazítás, pihenés.
2013. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is sok.
2013. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

nyáron mi is pörgünk ezerrel megyünk a gyerekekkel mindenhova

sajnos anyagilag csak szeretnénk ennyi helyre eljutni, nem tehetjük meg:(

2013. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne felejtsd el, hogy a férjed most is dolgozik, tehát ő inkább pihenne hétvégén. Időnként azért persze ki kell mozdulni, vidd a gyereket, a férjedet meg hagyjátok otthon.
2013. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

miért sok? mi mindennap visszük őket játszótérre máskor is.

nyáron benn kell ülni a szobában? gyerekkel?

rázd fel a férjedet.

2013. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De itthon mit csináljunk? Minden nap megyünk játszótérre vagy játszóházba, itthon nem nagyon tudnám lekötni 2 napra.

A férjem munkája nem megerőltető szerencsére, egyben a hobbija is. 8-9 között kelünk, utána megy dolgozni. A lányunk alszik egész este, ha mégis kel akkor én megyek hozzá.


Én is fáradt vagyok néha, akkor menjen el ő a gyerekkel itthonról? :-)


Anyagilag megtehetjük, ez nem ok.

2013. jún. 3. 11:11
 8/15 anonim ***** válasza:

A pihenés és a kikapcsolódás nem ugyanaz!

Pihenni az ember nyugodt környezetben, otthon szokott. Ülve, fekve, tv-t nézve vagy internetezve pl.

A kikapcsolódás pedig lehet úgy is, hogy az ember nincs otthon, hanem elmegy játszótérre, állatkertbe, kirándulni.

De azzal a test például nem pihen és az agy sem igazán.

Ha én egész évben güriznék, én sem szívesen mennék minden hétvégén ide-oda programokra, hanem én is néha élvezni szeretném az otthoni semmittevést (és ezt most nem szó szerint kell érteni).

Szóval igen, túlzás, amit elvársz.

De nem rossz dolog, csak máshogy kéne átüzemezni. Csináljatok közös programokat a gyerekkel, kettesben, de azért legyetek otthon is és tudjatok fizikai értelemben is pihenni.

2013. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nincs gyerekes barátnőd? mehetnél vele is.

vagy mozdítsd ki a férjedet a komforzónájából és vigye el a kislányotokat ő egy-egy délután.

2013. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sajnos a legjobb barátnőm is otthon ülő típús :-( Neki 2 3 év alatti gyereke van, de csak hétvégén mozdulnak ki. Nem is értem, hogy bír velük egész nap a lakásban :-)


Akkor csak minden 2. hétvégére tervezek meg hétközbenre.


Köszönöm a válaszokat

2013. jún. 3. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!