Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondtátok el a szüleite...

Hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy gyermeket vártok?

Figyelt kérdés
Különleges módon szeretnénk nekik elmondani a jó hírt.
2013. jún. 4. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én hajnalban azonnal felhívtam anyukámat, hogy végre megjelent a teszten az áhított két csík.:)
2013. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem korábban voltak álmaim, hogyan mondjam el, na ebből az lett, hogy költözés közben össze hívtam a családot és közöltem babánk lesz, majd mentem a dolgomra. :D Fel sem fogták miket beszélek. :D Annyit azért megtettem, hogy anyák napján közöltem.

Ötletek:

- Ünnepre (szülinap, névnap, aug. 20 stb) ajándékba adni UH képet

- saját kezű pólót készíteni (hypó-fekete póló, textil festék) Nagymama leszek felirattal

- valami jó helyzetben a zsebedből kihúzni az UH képet (öregek pl. anyám nem látják szemüveg nélkül) :D így lassan fogják fel

- esetleg egy vicces megjegyzés "olyan jól laktam, hogy szerintem egy babát is lenyeltem" (vagy valami kreatívabbat)

2013. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
2 vagyok: Jaa és nekünk a család úgy tudta eszünk ágában sincs még gyereket nevelni, így nagyobb volt a meglepetés. Komolyan mondom az apukám nem is gratulált, egy hét múlva felhívott mondom neki, hogy "kukija van", erre ő "tudom 56 éve kukim van" erre én "nem vagy normális, az unokádnak van kukija" erre ő mély hallgatás következett. Azt mondja figyelt mikor beszéltem a költözésnél, de állítom nektek akkor esett le neki.
2013. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Mi az első babát simán elmondtuk, nem köntörfalaztunk.

Második babát az első gyerkőc mondta el. Odavitte az uh képet, és mondta, hogy tesó. Akkor kezdett beszélni, alig értették, anyósomnak le sem esett miről van szó.

Harmadik babát kreatívabban szerettem volna a szüleim tudtára hozni. Pont szólt anyukám, hogy frissítsem a képeket pendrive-jukon, amit a digitális fényképkerethez kaptak. Tettem fel új képeket a gyerekekről, és utolsónak ráraktam a piciről egy uh képet. Hát az én szüleimnek nem esett le a tantusz, így el kellett nekik mondani.

2013. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mindkét baba érkezését telefonon közöltem a távolság miatt.
2013. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
OFF: árulja már el nekem valaki, hogy ezeken a kedves válaszokon mi a fene a nem hasznos??
2013. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Vannak ilyen idétlenek, akik témától és választól függetlenül mindenkit lepontoznak. Úgyhogy fogunk össze, én most mindenkit FELPONTOZOK!:)

1-es

2013. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Megkérdeztem a anyukámat, hogy ráér-e novemberben, mert találkozója lesz valakivel. :)

(Ráért, olyannyira hogy a szülésnél is bent volt.:D)


Mindenki másnak az első UH képet mutattuk meg.

2013. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!