Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok , és 19 éves.
2013. febr. 26. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmutattuk az uh-s képeket, először nem esett le nekik, mikor mi voltunk kicsik, nem volt. Igaz én idősebb vagyok, ezért nagyon örültek.
2013. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kíváncsicska ***** válasza:

Hát ha ez a baba nem csak becsúszott és tudnak arról hogy van valakid egyszerűbb az eset.

Mi úgy mondtuk meg, hogy vittük az ultrahangképet és vettünk egy pár zoknicskát. Először a zoknit adtuk oda, na senkinek nem esett le miért van (nem mondtuk, hogy tervezzük a babát,pedig már 10 éve együtt voltunk akkor),majd jött az uh kép.Öröm boldogság volt akkor már :D

2013. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Összehánytam a fürdőszobát és két böf meg boááá között benyögtem hogy ez gyerek, mert kérdezték, hogy mit ettem vagy vírus-e.
2013. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi éppen arról beszélgettünk a szüleimmel,hogy kik azok a faluban akik babát várnak,és miután felsoroltuk őket,én mondtam,hogy tudok még valakit. Egyből jött a kérdés: Kit? És mondtam,hogy mi is babát várunk. Aztán jött a döbbenet,mert nem tudták,hogy már terveztük, és kb 2 perc múlva meg a könnyes öröm.

24/L

2013. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 21 voltam és nem terveztük, de még csak nem is voltunk régóta együtt apuval, úgyh elégge megijedtem. Felhívtam anyámat aki mondta h nyugodjak meg és bármi is lesz ő mellettem áll. Azóta már van kistesó is és mindneki nagyon boldog :)
2013. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó fiatal vagy ráértél volna még
2013. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!