Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mondtátok meg a szüleit...

Hogyan mondtátok meg a szüleiteknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, és nem tudom hogy mondjam meg nekik.
2013. márc. 2. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mindig hajtogatta nekem, hogy tudod lányom kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Éveken át mindig előjött ez a mondat, ahogy nőttem, és ahogy egyre több gondja volt velem (nem voltam amúgy nehéz eset, de hát na...).

Aztán mikor terhes lettem mondtam a szüleimnek, hogy anyu, apu, van egy kis gondom. :)

Egyből tudták mire gondolok!


Anyóséknak meg odaadtuk az első uh felvételt, de előtte közöltük, hogy mutatunk egy képet, amit együtt csináltunk. :)

2013. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem akartam, hogy hideg zuhanyként érje. Megmondtam neki amikor késett, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Majd amikor egyik reggel megcsináltam a tesztet, felkeltettem, és konkrétan ezt mondtam neki, fogalmam sincs miért: ne haragudj, terhes vagyok!
2013. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
együtt mentünk nőgyógyászhoz,mert egymás után volt időpontunk,igaz pozitív lett e tesztem de nem voltam benne biztos,4 hetes voltam az UH szerint a doki nem engedte,hogy akkor mondjam el amikor én akarom,kijött velem a rendelőből,és azt mondta: -A lánya mondani akar valamit.Ebből rögtön levágta,rosszul jött ki azóta is felemlegeti,hogy nem akartam neki elmondani,és nem érti meg,hogy elmondtam volna csak nem rögtön,hanem talán előbb a párommal beszélem meg,nem is anyámmal éltem hanem az apámmal,20 éves voltam azóta se felejtettem el,hogy a doki,hogy megszívatott.Apukámnak 10 hetes terhesen mondtam el,mikor,barátommal már megbeszéltük hogy képzeljük,nagyon jól fogadta. 23L
2013. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megmutattam a 12hetes UH felvételt DVD-n! Anyukám sírt a boldogságtól! :) Én nem akartam csak úgy szavakban elmondani! Inkább megkértem a dokit vegyük fel, a baba szívdobogása és egy élet szemtől szembe való tapasztalása belsőségesebb volt szerintem!
2013. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt,hogy a szüleim nyaralásból jöttek haza,ez volt hétfőn, előzőpénteken derült ki,hogy terhes vagyok.Átmentünk este hozzájuk,és mondtuk,hogy mondani szeretnénk valamit.A párom mondta,hogy mondjam én,én mondtam,hogy mondja ő:)Aztán kibökte és azt mondta:"ha minden jól megy 7,5 hónap múlva bővül a család" a nagypapa könnyezett,nagymama sírt.Anyóséknak is valami ilyesmit mondtunk,ők is nagyon boldogok voltak:)Óriási unokaimádat van nálunk,még csak 8 hónapos,de előre félek mi minden ajándékkal rukkolnak majd elő:)Mondjuk most is kap bőven:)
2013. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

(Most tényleg, amúgy hány éves vagy?)

Mi, mivel terveztük a babát, már tavaly tavasszal előre bocsátottuk a szülőknek, hogy nyárra unoka érkezése várható. Mivel már egy babát elvesztettünk 8. héten, mindenképpen várni akartunk, legalább a 12. hét betöltéséig, mielőtt bejelentjük. Mindketten a saját szüleinknek mondtuk, először az anyukák tudtak róla, szóban, hasonlóan faarccal fogadták, csak később tudatosult bennük; majd az apukák, mindketten a 12. heti uh-képet kapták kézbe (ez volt apukám karácsonyi ajándéka)(azóta mind a négyen megállíthatatlanul átkapcsoltak nagyi-üzemmódba), és sírva fakadtak, végül a nagybácsik tudták meg.

2013. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok,de nem szeretnénk megtartani.
2013. márc. 2. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Uhh... nagy butaságot csináltatok, te és a srác! Nem is értem, miért kell ennyi idősen szexuális életet élni... Most már mindegy. =/ Reménykedj, hogy az abortusz nem teszi tönkre a még fejletlen szervezetedet, és felnőttként majd hordhatsz ki egészségesen terhességet. Mivel még nem vagy nagykorú, meglehet, hogy szükséged lesz valamelyik szülődre a papírok aláírásakor, ezt nem tudom pontosan, ezen kívül kb. 28000-30000 Ft a díja. A saját véleményem, de ne is tartsátok meg, ennyi idősen nincsen értelme gyermeket vállalni, hisz ahhoz testi-lelki-kapcsolati-anyagi érettség szükséges; belebuknátok, tanuljatok inkább, amíg támogatnak a szüleitek. Sajnálom, hogy így alakult.
2013. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az kimaradt, hogy ne halogasd tovább, mivel a műtétet elintézni egy-két napba telik,legalább is nagykorúak esetében. Biztosan ki fognak akadni, de biztos, hogy fognak segíteni. Ne kertelj, csak egyenesen!
2013. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!