Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az RTL klubon mostanában...

Az RTL klubon mostanában reklámozott vízben úszó halacskás játéknak tudja esetleg valaki a pontos nevét?

Figyelt kérdés
Már többször látam a reggeli órákban, de mire oda jutok, hogy felírjam a nevét mindig elfelejtem. Gondoltam hátha valaki esetleg itt tudja.
2013. jún. 5. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


remélem erre gondolsz:

VTECH ÉNEKLŐ HALACSKA


[link]

A játék angol nyelvű, nagyon aranyos, tényleg nem ázik el a vízben (elemes) és a víz alatt is énekel :)


Nekünk is volt, de feltettem a vaterára, már nem kellett, a KACSA verziója még megvan, azt még szereti a kisfiam.


A VTECH szerintem jobb márka, mint a Fisher Price- a játékaiból eddig csak angol, német és holland nyelvűt láttam (mi egy kétnyelvű család vagyunk, úgyhogy az angol még előny is volt).


Az ára olyan 4-6 eFt körül mozog.


Szép napot:

2013. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából nem ez volt annak valami Fisch .... volt a neve, de ez jobban tetszik, úgyhogy már megérte beírni a kérdést ide!!! :)Köszönöm az infót, ilyet fogok nézni neki. :)
2013. jún. 5. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Robo fish amire gondolsz.

Ez is nagyon aranyos, úszik a vízben és lemegy a kád aljára mint az igaziak :)

2013. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2kQmIxyPOrk

Erre gondolsz? Mi a Galaxy játékboltban vettük, a fiam imádja. Karácsony óta megvan, még működnek az elemek. Mi egy kéket és egy bohóchalat vettünk, azokkal szokott fürödni, nagyon jópofák, pont mint az igazi.:)

2013. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Igen erre gondoltam!!! :) Azt tudtam, hogy valami fisch csak nem tudtam mi! Mégegyszer köszi. A fiam mikor meglátja a reklámot sikítozik és utánozza a halacskát, azért gondoltam, hogy vennék biztosan tetszene neki! :)
2013. jún. 5. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Az enyém is oda volt tőle, annyira cuki, amikor el akarja őket kapni, most már sikerül is neki. Majd vigyázz, hogy a farkát ne egye meg, mert az levehető.:)
2013. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oksi! :) Köszi az infót! :)
2013. jún. 5. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ezt láttad?: Megérkeztek a cápák


[link]

2013. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem láttam, de nagyon szupik!!!! :D A hétvégén pont megyünk venni a babónak akkor nemcsak halacskát kap szerintem! :D
2013. jún. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!